المپیاکوس ۲ - ۲ تاتنهام؛ بردی که از چنگ پوچتینو پرید!

تاتنهام در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، در حالی که از المپیاکوس پیش بود، در نهایت به کسب یک امتیاز رضایت داد...

به گزارش خبرنگار مدال، در دومین شب از هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، امشب و از ساعت ۲۱:۳۰،  المپیاکوس در ورزشگاه جورجیوس کاراسکاکیس به مصاف تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته، رفت که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد و به نظر می‌رسید میزبان کار دشواری در این دیدار خانگی خواهد داشت. در دقیقه ۲۶ خطای یاسین مریاه در محوطه جریمه روی هری کین توسط VAR بررسی شده و خود کین موفق شد اولین گل تاتنهام را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. ۴ دقیقه بعد لوکاس مورا روی پاس بن دیویس برتری شاگردان پوچتینو را دو برابر کرد تا آنها با خیالی آسوده‌تر بازی را ادامه دهند. میزبان برای جبران این نتیجه پیش کشید و در واپسین لحظات نیمه اول پاس زیبای والبوئنا، با ضربه دنیل پودنس تبدیل به گل شد تا نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز حملات المپیاکوس ادامه داشت و این بار دقیقه ۵۴ میزبان به خاطر خطای فرتونگن روی والبوئنا صاحب یک ضربه پنالتی شد. متئو والبوئنای فرانسوی و باتجربه نیز موفق شد از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشد. حملات دو تیم ادامه داشت و این تاتنهام بود که برای بازگرداندن سه امتیاز به سبد خود، فشار زیادی روی دروازه ژوزه سا وارد می‌کرد.

در نهایت تلاش دو تیم فایده‌ای نداشت و در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم با تساوی ۲-۲ به این بازی پایان دهند.

اخبار مرتبط:
تاتنهام در اندیشه بازگرداندن مهاجم جوان خود
خلاصه بازی المپیاکوس 2 - 2 تاتنهام/ ویدیو

تگ ها


ورزشگاه جورجیوس کارایسکاکیس اسپرز مائوریسیو پوچتینو فوتبال جهان تاتنهام المپیاکوس المپیاکوس-تاتنهام UEFA Champions League فوتبال