المپیکی‌های تکواندو پنج‌شنبه راهی ریو‌ می‌شوند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم، سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم و کیمیا علیزاده در وزن 57- کیلوگرم و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بیباک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی تیم مردان و مهرو کمرانی بعنوان مربی کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو به مصاف رقبایش خواهد رفت ......

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم‌ ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم، سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم و کیمیا علیزاده در وزن 57- کیلوگرم و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی تیم مردان و مهرو کمرانی بعنوان مربی کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو به مصاف رقبایش خواهد رفت.

 

آخرین تمرین تیم ملی مردان کشورمان، عصر روز گذشته (سه شنبه) و آخرین تمرین کیمیا علیزاده تنها بانوی المپیکی تکواندو نیز ظهر روز گذشته (سه شنبه) در مرکز جهانی فدراسیون تکواندو برگزار شد و ملی‌پوشان کشورمان برای شرکت در سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک، فردا (پنجشنبه) ساعت 5 صبح تهران را به مقصد ابوظبی ترک خواهند کرد و از آنجا ابتدا به سائوپائولو می‌روند و سپس عازم ریو دو ژانیرو، شهر محل برگزاری بازی‌های المپیک می‌شوند.

 

هوگوپوشان جوان و پرامید کاروان ورزشی ایران پنجشنبه (21 مردادماه) ساعت 20:30 وارد ریو خواهند شد.

 

مبارزات تکواندو در بازیهای المپیک 2016 از چهارشنبه 27 مردادماه به مدت 4 روز برگزار می‌شود و ایران در هر روز یک نماینده دارد.

 

فرزان عاشورزاده (27 مردادماه)، کیمیا علیزاده (28 مردادماه)، مهدی خدابخشی (29 مردادماه) و سجاد مردانی (30 مردادماه) به مصاف رقبایشان می‌روند.

تگ ها


رزمی اخبار ویژه المپیک