المپیکی‌های کاراته در مسیر لیسبون، باکو و رباط

فدراسیون کاراته در تلاش است تا شرایط اعزام ملی پوشان المپیکی را به سه رویداد پیش روی «کاراته وان» قبل از المپیک اعزام کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فدراسیون جهانی کاراته برنامه ۵ مرحله از رقابتهای لیگ جهانی موسوم به «کاراته وان» در سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد. سه مرحله از این رقابتها به میزبانی پرتغال، آذربایجان و مراکش قبل از بازی‌های المپیک برگزار خواهد شد که فدراسیون کاراته تلاش دارد شرایط اعزام ملی پوشان به این رقابتها را فراهم کند.

دوری چند ماه ملی پوشان کاراته کشورمان از تاتامی مسابقات باعث شده تا کادر فنی درخواست اعزام ملی پوشان به این سه تورنمنت را برای بالا بردن آمادگی کاراته‌کاها به مسئولان فدراسیون ارائه دهد.

در صورت برگزاری قطعی این رقابتها از سوی فدراسیون جهانی، ملی پوشان کشورمان برای حضور در این مسابقات به لیسبون (۱-۳ اسفندماه -۹۹)، باک و (۲۲-۲۵ اسفندماه -۹۹) و رباط (۲۰-۲۳ فروردین -۱۴۰۰) اعزام خواهند شد.

امیر مهدیزاده، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، صالح اباذری، علی اصغر آسیابری، حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار و رزیتا علیپور به این رقابتها اعزام خواهند شد.

فدراسیون کاراته با نگاه به مسابقات قهرمانی جهان که بعد از المپیک برگزار خواهد شد، اباذری و آسیابری را به عنوان دو جوان با آتیه کاراته ایران در لیست این اعزام‌ها قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

فردا؛ پایان مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته

حضور بانوی کاراته‌کا در رکورد گینس

 

 

تگ ها


کاراته کاراته لیگ جهانی کاراته وان تیم ملی کاراته