النصر ماشاریپوف را به عربستان برمیگرداند

رسانه های سعودی خبر دادند که باشگاه النصر با پرداخت ۹۵ درصد از هزینه انتقال ماشاریپوف، این بازیکن را برای فصل بعد به عربستان بازمیگرداند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد باشگاه النصر پس از ناکامی در رقابت های داخلی، قصد دارد برای فصل بعد تیم قدرتمندی تشکیل دهد و آنها پس از جذب اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی گوانگژو، اکنون در پی بازگرداندن هافبک ازبکستانی خود هستند.


در نقل و انتقالات زمستانی بود که جلال الدین ماشاریپوف هافبک تیم ملی ازبکستان، از پاختاکور راهی النصر شد ولی این باشگاه به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود، ماشاریپوف را به باشگاه شباب الاهلی امارات قرض داد و اکنون این تیم عربستانی قصد دارد تا هافبک خود را به عربستان بازگرداند.


این بازیکن که با قراردادی ۱.۵ میلیون دلاری به النصر پیوسته بود، بازی های خوبی را در شباب الاهلی انجام داد و مدیران تیم عربستانی را به فکر بازگرداندن او انداخت. روزنامه ازبکستانی sports.uz نوشت که النصر تاکنون ۹۵ درصد از ارزش معامله را به طرف ازبکی خود پرداخت کرده است و پول سعودی ها به تازگی به حساب طرف ازبک نشسته است.


رسانه سعودی اسپورت نوشته است که این خبر بدان معناست که النصر با سرپرستی رئیس جدید خود مسلی آل معمر در حال حاضر به سمت پرداخت بدهی های کلان خود، که تقریباً ۳۰۰ میلیون ریال سعودی (۱۹۵۰ میلیارد تومان) تخمین زده می شود، حرکت می کند تا گواهی صلاحیت مالی جهت دریافت مجوز ثبت قراردادهای جدید را دریافت کند.


هر چند که هنوز آینده ماشاریپوف برای فصل بعد نامشخص است و این بازیکن اعلام کرده است از حضور در شباب الاهلی رضایت دارد، ولی مانو منزس سرمربی برزیلی النصر به مدیران خود اعلام کرده که برای فصل بعد روی این بازیکن حساب باز کرده و قصد دارد او را به عربستان برگرداند.

تگ ها


النصر عربستان فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال