النصر مایه تمسخر هواداران فوتبال عربستان(عکس)

همچنان خبرهای پیرامون شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش دستمایه طنز هواداران عربستانی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست النصر در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در برابر پرسپولیس، این تیم ابتدا نسبت به حضور بازیکنان جدید سرخپوشان در این تورنمنت معترض بود و آنها اعتقاد داشتند که بازیکنان جدید، پس از بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به این تیم پیوسته اند.


النصر در ابتدا به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد و پس از ردن شدن این اعتراض، آن را به کمیته استیناف AFC برد که این بار نیز شکایت عربستانی ها رد شد و حقانیت پرسپولیس به عنوان فینالیست لیگ قهرمانان اثبات شد.


رد شدن شکایت النصری ها باعث شد تا در فضای مجازی عربستان، هواداران الهلال که رقیب سنتی النصری ها محسوب می شوند، با ساخت کلیپ و عکس های گوناگون، دست به تمسخر النصری ها بزنند و حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیرند.


اما پس از رد شدن ۲ شکایت قبلی النصر، آنها این پرونده را به دادگاه عالی ورزش (CAS) بردند و با استخدام وکیل های تراز اول مدعی بودند که می توانند در این پرونده پیروز شوند. عربستانی ها با صرف هزینه زیاد، دو وکیلی را به خدمت گرفتند که وکالت باشگاه منچسترسیتی را در پرونده محرومیت این تیم از حضور در لیگ قهرمانان اروپا برعهده داشتند.


روز گذشته عبدالعزیز المریسل خبرنگار معروف عربستانی و نزدیک به باشگاه النصر، با ارسال توئیت هایی در صفحه شخصی خود، اقدام به انتشار برگه قرارداد علی شجاعی بازیکن سرخپوشان کرد و مدعی شد دادگاه CAS قصد دارد دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را به تعویق بیندازد.


انتشار این خبر باعث امیدواری هواداران النصر به پیروزی در این پرونده شد اما ساعاتی بعد کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتخاب تیم داوری دیدار فینال، عملا آب سردی را بر روی هواداران النصر ریخت و حتی چند صفحه هوادارای این تیم نیز خبر ار زد شدن شکایت النصر در دادگاه CAS دادند.


این اخبار باعث شد تا هواداران الهلال در فضای مجازی و توئیتر، اقدام به تمسخر عبدالعزیز المریسل و هواداران النصر کرده و شکست چندباره آنها در پرونده شکایت از پرسپولیس را دست مایه طنز قرار دهند.


در زیر، مروری داریم به تعدادی از هزاران توئیتی که هواداران الهلال و سایر رقبای النصر، برای تمسخر عبدالعزیز المریسل، باشگاه النصر و هواداران این تیم ارسال کرده اند:

شما به فکر بازی خودتان با الرائد باشید و دور اندیشی نکنید. چرا که بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا فردا برگزار می شود

من وقتی به جای پرسپولیس ایران فینال رو بازی کنم و قهرمان آسیا شم، بعدش پیاده روی میکنم از ریاض تا محیط!
(فرد حاضر در این کلیپ، ناصر القصبی بازیگر کمدی و معروف عربستانی است)

به هواداران بیچاره خود بخندید!!

درست است که برای فقرا (النصر) ویرانی او را آرزومندیم اما این توافق ما نبود که در آخر جدول با ضمک رقابت داشته باشی
(النصر در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی عربستان است. تیم رده آخر جدول، ضمک است)

(عکس طنزی که هواداران الهلال از جام لیگ قهرمانان برای النصری ها ساخته اند و به آنها می گویند: داد نزنید، بیاید این هم جامتان!)

توئیت های المریسل از انتشار عکس هایی از قرارداد شجاعی.
الرمیسل مدعی شده بود که دادگاه CAS تا ساعاتی دیگر رأی نهایی خود درباره پرونده شکایت النصر را صادر می کند.

آقای المریسل، چرا بر انتشار اخبار اشتباه خود اصرار دارید؟ دادگاه CAS دو هفته پیش رسماً از رسیدگی فوری به پرونده اعتراض النصر خودداری کرد
دادگاه CAS چگونه وضعیت خود را در ساعات آینده اعلام خواهد کرد؟

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا النصر عربستان عربستان سعودی