الهامی: این بازی هم سخت است و هم حساس

تراکتور در بازی این هفته میزبان پیکان است، تیمی که یکی از نامزدهای سقوط به دسته اول بشمار می رود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساکت الهامی – سرمربی تراکتور در مورد این بازی می گوید: جایگاه حریف برای ما گول زننده نیست. این بازی برای ما هم سخت است و هم حساس. سخت به این خاطر که پیکان چیزی برای از دست دادن ندارد و با همه توان در برابر ما بازی خواهد کرد و حساس به این خاطر که سه امتیاز آن می تواند ما را به نایب قهرمانی و کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار کند. 

سرمربی تراکتور حرف هایش را این چنین ادامه داد: فوتبال تیم ها خیلی بهم نزدیک شده و دیگر تیمی از پیش برنده نیست. گاهی هم اتفاقاتی رخ می دهد که غیر قابل پیش بینی است؛ نمونه اش در بازی نساجی – فولاد. تیم فولاد تا دقیقه ۸۰ بازی را دو بر صفر پیش بود اما در دقایق پایانی نساجی ۳ گل زد و بازی را برد. این می تواند یک درس خوب برای من و تیمم باشد. ما با همه توان در برابر پیکان بازی خواهیم کرد و تصورمان این خواهد بود که پیکان یک تیم بالای جدول است. برای کسب سه امتیاز این دیدار باید همانند دیدارهایی که در آن پیروز شدیم زحمت بکشیم و تلاش کنیم. و باید هوشمند و منطقی فوتبال کنیم. 

ساکت در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش در آستانه این دیدار گفت: اشکان را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. مسعود شجاعی هم به تازگی تمرینات را شروع کرده و حضورش در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد. اما دیگر نفرات تیم سر حال و آماده هستند و همگی برای ارایه یک بازی خوب پرتلاش  و با جدیت آماده می شویم. بی تعارف این هفته ها هدف ما امتیاز گیری است و شاید به این بهانه بازی زیبا را هم قربانی کنیم.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی فوتبال ایران اخبار تراکتور Saket Elhami Tractor پیکان تهران Tractor-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال