الهامی: تمرکز، رمز موفقیت مقابل سپاهان است

سرمربی تراکتور معتقد است تیمش در ایام کرونا بیشترین ضرر را به لحاظ عدم حضور تماشاگران‌شان داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساکت الهامی در خصوص دیدار حساس تراکتور و سپاهان اظهار کرد: بازی فردای ما با سپاهان مسابقه دشواری برای هر دو تیم خواهد بود. در حساس‌ترین شرایط ممکن دو تیم بهم خوردند و سه امتیاز مسابقه اهمیت بالایی برای آنها دارد.

او ادامه داد: سپاهان از نظر شخصیتی یک تیم قابل احترام است و تیمی است که فوتبال خوبی را با وجود آقای قلعه‌نویی به نمایش می‌گذارد.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه شرایط خوبی داریم و بچه‌های ما به این مسابقه رسیده‌اند، ابراز کرد: فردا هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد و از موقعیت‌ها به نحو احسن استفاده کند، پیروز میدان خواهد شد.

الهامی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین دغدغه من نبودن تماشاگران است، عنوان کرد: از زمان ورود کرونا بیشترین ضرر را تیم ما کرده چون پُرشورها و عزیزان‌مان را در کنارمان نداریم ولی قطعا می‌دانیم فردا دعا و دل‌شان با ما است. سعی ما هم بر این است که فردا اول بازی خوبی ارائه دهیم و بعد با سه امتیاز از زمین خارج شویم تا در ادامه مسیر کارمان راحت‌تر شود.

بیشتر بخوانید:
ورمرزیار: افت استقلال به خاطر تعطیلات بود
بشار از پرسپولیس جدا می‌شود؟
بیرانوند در تست پزشکی آنتورپ شرکت کرد

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی فوتبال ایران نشست خبری تراکتور سپاهان Saket Elhami سپاهان Tractor Tractor-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال