الهامی: توجیهی برای عدم نتیجه گیری نیست

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هر چند با یک تیم بسیار خوب بازی داریم، ولی به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستیم....

به گزارش مدال، ساکت الهامی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد اظهار داشت: تیم شهرخودرو مشهد یک مجموعه خوب است که مربی بادانشی دارد و بازی فردا برای هر 2 تیم اهمیت دارد و هر 2 تیم بازی سختی را پیش رو دارند..

وی گفت: فردا بازی سختی داریم و  به حمایت هواداران خیلی احتیاج داریم و در این بازی هر 2 تیم به دنبال 3 امتیاز هستند؛ هر چند می دانیم با یک تیم بسیار خوب بازی داریم که از لحاط فنی بسیار قوی است.

الهامی در مورد اضافه شدن فورچونه گفت: روزی که من آمدم وی در تیم نبود و از زمانی که به تیم بازگشته آماده نبوده و 2 جلسه در روز، تمرین برای وی در نظر گرفته است و امروز هم صبح تمرین کرده است.

وی در مورد اینکه اگر 2 بازی را ببرد، حکمش دائمی می‌شود، گفت: هیچ صحبتی در این مورد نشده است و چنین چیزی صحت ندارد. امانتی به من سپرده شده است و تلاش می‌کنم به بهترین شکل کارم را انجام دهم و این 2 بازی را با موفقیت به پایان ببریم.

مربی تیم تراکتور گفت: چند مصدوم داریم که نمی‌دانیم به بازی فردا می‌رسند یا خبر و بازیکن محرومی نداریم و فردا برای 3 امتیاز به میدان رفته و امیدواریم با حمایت هواداران به این مهم دست یابیم.

الهامی گفت: تنها مشکل ما در این روزها فشردگی مسابقات است که هر 3 الی 4 روز بازی داریم و در مورد بازیکنان جدید هم هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده و هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم و تمام تمرکز من روی بازی برابر شهر خودرو و پیکان است.

اخبار مرتبط:

گل‌محمدی: تراکتور در نتیجه‌گیری مشکل داشت/ تعویق بازی به ضرر ما شد

تگ ها


ساکت الهامی نشست خبری ساکت الهامی بازی تراکتور شهرخودرو تراکتور شهرخودرو فوتبال ایران Tractor شهر خودرو Tractor-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال