الهامی: حق هواداران تراکتور فینال جام حذفی است

سرمربی تراکتور مدعی شد تیمش به دنبال نمایش موفق برابر نفت مسجدسلیمان برای دستیابی به فینال جام حذفی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان را پیش رو دارد و ساکت الهامی در ابتدای صحبت هایش درباره دیدار با نفت مسجدسلیمان گفت: بازی در مرحله سختی است. مرحله ماقبل فینال است و تیمی که تا به اینجا رسیده ضعیف نیست و نفت مسجدسلیمان تیم واقعی تا به اینجای کار بوده. من به مجموعه نفت مسجدسلیمان و در راس آن مهدی تارتار بابت تیم خوبی که ساخته، تبریک می گویم.

وی ادامه داد: ما هم شرایط خوبی داریم و بعد از کش و قوس های فراوان که تا حدودی بحث آسیایی را برای صد درصد کردن آن در بازی فردا حاضر می‌شویم. بازی حذفی یا همه چیز است یا هیچ چیز اما ما به دنبال همه چیز هستیم و جای ریسکی نداریم. برای تیم نفت مسجدسلیمان احترام قائل هستیم ولی ما تراکتور هستیم و چاره ای جز برد بازی فردا نداریم. شرایط ما خوب است و اگر اتفاق خاصی نیفتد و بچه ها همان شرایطی که در دیدارهای قبلی دنبال کردند را انجام دهند قادر خواهیم بود با دعای هواداران به فینال برسیم.

الهامی درباره اینکه آیا بازی را محتاط شروع خواهند کرد و در صورت غافلگیری چه خواهند کرد گفت: بازی حذفی جای ریسک ندارد و همه چیز در این بازی مشخص خواهد شد. امیدوارم بچه ها همانی باشند که هستند و تا به اینجا هم خوب کار کردند. من معتقدم که بازی خوبی از دو تیم شاهد خواهیم بود و من معتقدم که بازی خوبی شاهد خواهیم بود. امیدوارم برنده بازی تراکتور باشد که به نظرم مردم آذربایجان این هستند که یک فینال ببینند هر چند در این مدت ناملایماتی را شاهد بوده و از کمیته داوران هم درخواست می کنم شرایط به گونه ای باشد که ما متضرر نشویم. اصلا قصد خراب کردن جو را ندارم و آرزویم این است که تیمی که مستحق است به نتیجه برسد و حق به حقدار برسد.

سرمربی تراکتور درباره مصدومان تیمش گفت: رضا شاکری ۱۰ روز است که مصدوم است و او را در اختیار نداریم و محروم دیگری هم نداریم.

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی