الهامی: رقابتی با گل محمدی ندارم/ با تیم گردن کلفتی بازی داریم

سرمربی تراکتور در خصوص بازی با پرسپولیس گفت: در شروع مجدد لیگ با تیم گردن کلفتی روبه‌رو می‌شویم که سه سال قهرمان ایران بوده است...

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، ساکت الهامی با اشاره به آخرین وضعیت تراکتور بعد از اتمام اردوی ترکیه گفت: وضعیت تیم ما خوشبختانه خوب است. یک اردوی بسیار خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم که به همین خاطر باید از زحمات آقای زنوزی تشکر کنیم. در حال حاضر هم در تبریز تمرین می‌کنیم تا آماده ادامه مسابقات لیگ برتر شویم. در نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن سخت‌تر است، ولی تلاش ما این است که مسیر رو به رشدمان را ادامه داده و بتوانیم در پایان فصل هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.

وی در مورد جذب حمزاوی اوکاچا الجزایری تأکید کرد: حمزاوی بازیکن توانمندی است که در ترکیه به تیم ما اضافه شد. او می‌تواند در تیم ما تأثیرگذار باشد و امیدوارم با اضافه شدن حمزاوی شرایط تیم در خط حمله بهتر شود.

الهامی درباره جدایی سه بازیکن خارجی تراکتور و دلایل این موضوع خاطر نشان کرد: از جمع بازیکنان خارجی فقط میمبلا در تیم ما ماند و دیگر هم درست نیست که در مورد بازیکنان جدا شده صحبت کنیم. مازولا که دیگر برنگشت و سوگیتا و فورچونه هم خودشان شرایط جدایی‌شان را رقم زدند. ما بازیکنان خوبی داریم و تمام تمرکزمان روی این موضوع است که با این بازیکنان توانمند نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در واکنش به اینکه گفته می‌شود تراکتور قصد دارد یک مهاجم ژاپنی را به قیمت پنج میلیون یورو جذب کند، تصریح کرد: من در جریان این موضوع قرار ندارم.

الهامی با بیان این مطلب که بازی پرسپولیس - تراکتور همانند یک دربی اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: در شروع مجدد لیگ با تیم گردن کلفتی روبه‌رو می‌شویم که سه سال قهرمان ایران بوده است و در نیم‌فصل اول هم به قهرمانی رسید. این بازی برای هر دو تیم سخت است و فکر می‌کنم یک بازی کاملاً تاکتیکی خواهد بود. امیدوارم که شاهد بازی زیبایی باشیم تا فوتبالی‌ها از تماشای این بازی لذت ببرند.

وی که چندی پیش در بازی تراکتور مقابل شهر خودرو یحیی گل‌محمدی را شکست داد، در مورد تقابل دوباره با این مربی گفت: من و یحیی دوست هستیم و هیچ رقابتی با هم نداریم، در ضمن قرار است دو تیم تراکتور و پرسپولیس روبه‌روی هم قرار بگیرند. گل‌محمدی یک مربی موفق و توانمند است و برای او آرزوی موفقیت دارم. 

الهامی در پاسخ به این پرسش که «آیا تساوی برابر پرسپولیس برای تراکتور راضی‌کننده است؟»، اظهار داشت: تیم‌های مدعی در این فصل، حتی در بازی‌های بیرون از خانه هم دنبال برد هستند. ما در جمع مدعیان هستیم و در هر بازی برای گرفتن سه امتیاز تلاش می‌کنیم، در این بازی هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

کمالِ گل محمدی برای بازی با تراکتور در راه است

سید‌جلال در گفتگو با مدال:پشت سر کالدرون حرف نمی‌زنم/ فعلا فقط تراکتور

سرمربی تراکتور: این روزها فقط به شکست پرسپولیس فکر می کنم!

 

 

 

تگ ها


ساکت الهامی یحیی گل محمدی فوتبال ایران پرسپولیس Tractor پرسپولیس-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال