الهامی: سربازهای تراکتور آماده بازی هستند

سرمربی تراکتور معتقد است بازیکنان‌اش در شرایط مطلوبی هستند و می‌توانند برابر نساجی به موفقیت برسند....

به گزارش "ورزش سه"، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران که به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی آنتن پخش شد، اظهار کرد: خیلی دوست داشتم خبرنگاران و سردبیران رسانه‌های شهرمان هم در این نشست خبری حضور داشتند، ولی به خاطر پروتکل‌های بهداشتی امکان حضورشان وجود ندارد. متأسفانه به‌خاطر شیوع بیماری کرونا ویروس که تمام کشور را در برگرفته، شرایط خوب نیست و اگر مسابقات تعلیق می‌شد، بهتر بود، اما شرایط طوری شده که باید از تصمیم متولیان امر تبعیت کنیم.

او با بیان اینکه تمرینات را از همان روز اول با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی آغاز کرده‌ایم، گفت: موافق برگزاری بازی‌ها نیستیم، ولی با این حال تمرینات را ابتدا در قالب گروه‌های سه نفره و سپس در قالب گروه‌های هفت و هشت نفره پیگیری کرده و طی روزهای پایانی نیز تمرینات را به صورت گروهی با حضور تمام نفرات انجام دادیم.

سرمربی تراکتور خطاب به هواداران این تیم عنوان کرد: متأسفانه نمی‌توانم برای حضور شما در کنارمان کاری انجام دهم، اما بدانید که سربازهای شما آماده نبرد هستند و دعای خیرتان بدرقه ما است. تراکتور برای بازی فردا آمادگی کامل دارد. نساجی مازندران هم تیم خوبی است، اما باتوجه به اینکه بازی‌ها پس از وقفه چهار ماهه شروع می‌شوند، تیم‌‌ها چندان از شرایط هم آگاهی ندارند. موضوع تمرکز و مسائل روحی و روانی برای بازی فردا مهم است و بچه‌های ما به این باور رسیده‌اند که باید دست پُر از زمین بازی خارج شوند.

 
الهامی با بیان اینکه هواداران چهار ماه معطل بازی‌ها بودند و باید سه امتیاز بازی فردا را کسب کنیم، ابراز کرد: نساجی حریف سختی خواهد بود و ما هم تراکتور هستیم. می‌خواهیم از امتیاز میزبانی هم استفاده کنیم، اما حیف هواداران حضور نخواند داشت. بچه‌ها با جان‌فشانی به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند. تنها کاری که می‌توان در شرایط کنونی برای هواداران انجام داد، فقط کسب سه امتیاز بازی است.

سرمربی تراکتور در خصوص غائبان تیمش برای بازی با نساجی، گفت: نمی‌خواهم در مورد افرادی که نیستند، صحبت کنم. تراکتور آماده بوده و بازیکنانی که حضور دارند، با تمام وجود بازی خواهند کرد.

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی