الهامی: شرمنده هواداران تراکتور شدیم/ در ۳ بازی آینده جبران می کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: امروز نتیجه ای که می خواستیم نگرفتیم و شرمنده هواداران تراکتور شدیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ساکت الهامی امشب بعداز تساوی تیمش برابر پیکان در ورزشگاه یادگار امام در جمع خبرنگاران گفت: در ۳ بازی آینده جبران می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد تا سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کردیم این بازی سخت و حساس باشد، ادامه داد: در طول هفته شرایط جدول طوری بود که هر دو تیم برای سهمیه و بقا می‌جنگیدند و بازی سختی بود.

الهامی با تاکید بر اینکه هر چه بازی پیش می‌رفت بهتر شدیم، افزود: امروز می‌خواستیم سه امتیاز را کسب کنیم ولی موفق نشدیم و باید در بازی‌های آینده جبران مافات کنیم.

سرمربی تراکتور در خصوص موقعیت‌های تیمش در این بازی نیز گفت: موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما متأسفانه نتوانستیم به آنچه مدنظرمان بود برسیم. صاحب موقعیت شدیم که اگر به گل تبدیل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

الهامی در مورد نحوه قضاوت تیم داوری این بازی نیز گفت: داوری خوب بود ولی سوت‌های زیاد اجازه نداد حملات کلاسیک ما انجام شود.

وی ادامه داد: البته تیم ویسی خوب کار کرد و به خوبی دفاع انجام دادند. فقط وقت کشی‌ها کار را سخت کرد به طوری که وقت مفید بازی امروز حدود ۳۵ دقیقه بود.

الهامی سپس در خصوص تیم پیکان نیز گفت: این تیم خوبی است و امیدوارم در ادامه موفق باشد. جایگاه واقعی پیکان اینجای جدول نیست و می‌تواند بهتر از اینها باشد.

در نخستین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم فوتبال تراکتور و پیکان در ورزشگاه خالی از تماشاگر یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا هم پیکان فرصت فاصله گرفتن از منطقه سقوط را از دست دهد و هم شاگردان الهامی نتوانند فاصله خود را با سایر مدعیان کسب سهمیه افزایش دهند.

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی تبریز تیم فوتبال تراکتور ساکت الهامی فوتبال ایران نشست خبری Saket Elhami Tractor پیکان تهران Tractor-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال