الهلال برای پیروزی به میدان میرود

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی برابر الوحده قرار خواهند گرفت که بیش از نتیجه دیدار خود، نگران تقابل دو تیم الریان و الهلال عربستان هستند ......

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی برابر الوحده قرار خواهند گرفت که بیش از نتیجه دیدار خود، نگران تقابل دو تیم الریان و الهلال عربستان هستند.

به گزارش "ورزش سه"، عدم کسب پیروزی در دو دیدار اخیر برای پرسپولیس مقابل الهلال عربستان و الریان قطر باعث شده تا آنها در دیدار پایانی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان علاوه بر اینکه باید به دنبال پیروزی مقابل الوحده امارات باشند، نگرانی بابت نتیجه تقابل الریان و الهلال نیز با آنها همراه خواهد بود.

پیروزی الریان قطر در زمین خانگی برابر الهلال عربستان رای به حذف شاگردان برانکو ایوانکوویچ از لیگ قهرمانان آسیا خواهد داد و این مساله با توجه به صعود نماینده عربستان نگرانی سرخپوشان تهرانی را افزایش می دهد.

با این حال رامون دیاز در کنفرانس خود پیش از این بازی برابر الریان عربستان اعلام کرد تیمش به دنبال پیروزی و کسب نتیجه مقابل حریف قطری خواهد بود تا با صدرنشینی شرایط صعود خود در مرحله بعدی این رقابت ها را نیز آسان کند: رویارویی ما با الریان قطر و مهم تر از آن نتیجه پیروزی یا تساوی به ما امکان صدرنشینی در گروه را می دهد. الهلال آماده کسب بهترین نتیجه برابر الریان قطر است. الهلال با انگیزه کسب یک پیروزی بزرگ به میدان می رود و با روحیه جدی می خواهیم بهترین مقام را به دست آوریم.


در صورتی که الهلال موفق به کسب نتیجه برابر الریان شود، سرخپوشان تهرانی می توانند با پیروزی مقابل حریف اماراتی خود راهی مرحله بعدی این رقابت ها شوند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال