الهلال در آستانه جذب مربی سابق دورتموند

روزنامه الوطن عربستان خبر داد که باشگاه الهلال این کشور در آستانه جذب لوسین فاوره سرمربی سابق دورتموند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند روز پیش بود که نشریه فرانس فوتبال خبر داد که باشگاه الهلال به دنبال جذب لوسین فاوره سرمربی سابق دورتموند است و برای جذب نظر این مربی باتجربه، به او پیشنهادی ۸ میلیوون یوریی داده است ولی عربستانی ها در این راه چند رقیب جدی نظیر لیون و سلتیک دارند.


اکنون روزنامه الوطن عربستان نیز خبر داد که الهلال به جذب این مربی کهنه کار بسیار نزدیک است و در صورتی که توافقات نهایی طی روزهای آتی حاصل شود، این مربی پس از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به عنوان جانشین روژریو میکال بر روی نیمکت آبی های شهر ریاض خواهد نشست.


علاوه بر الوطن، روزنامه سان اسکاتلند نیز طی انتشار خبری اعلام کرد که باشگاه سلتیک موفق نشده است نظر مثبت لوسین فاوره را جذب کند و آنها در مقابل پیشنهاد شگفت انگیز ۸ میلیون یورویی الهلال تسلیم شده اند تا به احتمال فراوان، این مربی کهنه کار سر از کشور عربستان درآورد.


فاوره که به مدت ۲ سال و نیم هدایت دورتموند را برعهده داشت، در نهایت ۴ ماه پیش و پس از شکست سنگین ۵ بر یک مقابل اشتوتگارت در زیگنال ایدوناپارک از سمتش اخراج شد. او که با دورتموند قهرمان سوپر کاپ آلمان در فصل قبل شد، سابقه دو قهرمانی لیگ سوئیس با زوریخ را در کارنامه دارد.

تگ ها


الهلال عربستان بروسیا دورتموند فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال