الهلال در آستانه جذب یک مهاجم مراکشی

تیم فوتبال الهلال، صدرنشین لیگ عربستان و جدی ترین رقیب استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال تقویت قوای تهاجمی خود است ......

تیم فوتبال الهلال، صدرنشین لیگ عربستان و جدی ترین رقیب استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال تقویت قوای تهاجمی خود است.
در همین راستا مدیران این باشگاه با اشرف بن شرقی، مهاجم مراکشی تیم وداد کازابلانکا به توافق رسیده اند. بن شرقی هم اکنون در رقابت های جام ملتهای آفریقا که با حضور بازیکنان داخلی کشورها برگزار می شود حاضر است و در نخستین بازی برای مراکش گلزنی کرده است.
این مهاجم 23 ساله که در نقاط مختلف خط حمله به خصوص به عنوان مهاجم کناری توانایی بازی دارد، قرار است با مبلغی حدود 2 و نیم میلیون ریال عربستان راهی الهلال عربستان شود.
این در حالی است که بن شرقی چندی پیش از باشگاه العین امارات پیشنهادی جدی دریافت کرده بود اما به بهانه تمایل به حضور در فوتبال اروپا، پیشنهاد این تیم اماراتی را رد کرد. حالا به نظر می رسد استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باید منتظر رویارویی با این مهاجم آینده دار باشد اما در لباس یک حریف دیگر.

تگ ها


اخبار روز الهلال فوتبال