الهلال در دوحه میهمان استقلال، همام امشب در تهران

روزنامه الریاض عربستان خبر داد که باشگاه الهلال رسما ابوظبی را برای میزبانی از استقلال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرد....
روزنامه الریاض عربستان خبر داد که باشگاه الهلال رسما ابوظبی را برای میزبانی از استقلال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرد.

به گزارش مدال، روزنامه الریاض عربستان خبر داد تیم استقلال شهر دوحه در قطر را برای میزبانی از تیم الهلال در روز 19 فروردین انتخاب و به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ارسال کرد.
الهلال نیز شهر ابوظبی در امارات را برای میزبانی از نماینده ایران انتخاب کرده است.
خبر دیگر از استقلال اینکه با اعلام معاون ورزشی باشگاه استقلال، هافبک عراقی این تیم امشب وارد تهران می شود.
مباشری اعلام  کرد، طارق باید به باشگاه بیاید و در مورد غیبتش جواب بدهد و وقتی او خواستیم آخر فصل قراردادش را تسویه کند متوجه می شوید جریمه شده است یا نه.
مباشری در حالی از جریمه قطعی بخاطر غیبت سیزده روزه خبر داده که نماینده همام از بروز مشکل خانوادگی نگران کننده برای همام خبر داده و حتی مدعی شده این بازیکن فقط دو سه روز بدون هماهنگی غیبت کرده و  عدم حضور در تمرینات در دیگر روزها با هماهنگی بوده است. مسئولان باشگاه تاکید دارند در این سیزده روز از همام بی خبر بوده و نتوانسته اند با او ارتباط برقرار کنند و به همین دلیل از وضعیت آسیب دیدگی آو نیز مطلع نیستند.