الهلال عربستان آماده استارت جام باشگاه‌های جهان

آبی‌پوشان الهلال عربستان به امارات سفر می‌کنند تا دومین تجربه حضور خود در جام باشگاه‌های جهان را پشت سر بگذارند....

به گزارش "ورزش سه" کاروان تیم فوتبال الهلال عربستان به عنوان قهرمان جام باشگاه‌های آسیا برای حضور در جام باشگاه‌های جهان، ظهر پنجشنبه با پروازی اختصاصی وارد ابوظبی امارات خواهد شد؛ جام باشگاه‌های جهان ۲۰۲۲ از ۱۲ تا ۲۲ بهمن با حضور ۷ تیم به انجام خواهد رسید.

الهلالی‌ها بعد از شکست در ضربات پنالتی مقابل مونتری مکزیک و کسب عنوان چهارمی رقابت‌ها در سال ۲۰۱۹، در این دوره دومین تجربه حضور خود در جام باشگاه‌های جهان را سپری می‌کنند.

قهرمان آسیا برای انجام نخستین مسابقه خود در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۲۲ منتظر تقابل تیم‌های الجزیره امارات و پرای تاهیتی است تا به مصاف برنده این مسابقه برود؛ دوئل الهلال با برنده مسباقه الجزیره-پرای یکشنبه هفته آینده در استادیوم محمد بن زاید امارات برگزار می‌شود.

الهلال با ۳۰ بازیکن به امارات سفر کرده که ۲ روز قبل از انجام بازی فهرست ۲۳ نفره حضور در رقابت‌ها مشخص خواهد شد؛ جالب آن‌که محمد العویس، عبدالله مالکی، سعود عبدالحمید، اودیون ایگالو، رحمان آل عبید و میشل دلگادو خریدهای زمستانی الهلال عربستان هستند در فهرست تیمشان برای جام باشگاه‌های جهان قرار گرفته و در صورت صلاحدید ژاردیم می‌توانند برای این تیم به میدان بروند.

به احتمال فراوان سلمان الفرج ستاره باتجربه الهلال به دلیل مصدومیت قادر به حضور در ترکیب تیمش برای اولین دیدار در جام باشگاه‌های جهان نیست؛ به جز الفرج، جانگ هیون مدافع کره‌ای و صالح الشهری با گذر از روزهای مصدومیت آماده حضور در ترکیب الهلال هستند و با نظر مثبت لئوناردو ژاردیم احتمال حضورشان در ترکیب الهلال در جام باشگاه‌های جهان وجود دارد.

تگ ها


الهلال عربستان عربستان سعودی