الهلال – پرسپولیس؛ با حضور ۶۰درصدی تماشاگران

با مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار نمی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که به میزبانی عربستان برگزار می شود الهلال میزبان پرسپولیس است و النصر هم از الوحده پذیرایی خواهد کرد. فدراسیون فوتبال عربستان در تلاش بود که این بازی ها را با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار می کند که به نشریه الریاضیه با این درخواست مخالفت شده است و دو باشگاه در نهایت مجاز خواهند بود از ۶۰ درصد ظرفیت استادیوم ها برای جانمایی تماشاگران استفاده کنند. 

نکته جالب توجه اینکه به تازگی عربستان دیدار با ژاپن در هفته سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ که در آن برنده شد با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران برگزار کرد. پیش تر این تصمیم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شده بود و در خواست جدید فدراسیون فوتبال عربستان برای برگزاری این بازی ها با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران با مخالفت مواجه شد. دیدار پرسپولیس با الهلال  شنبه آینده در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض برگزار می شود. دیدار النصر هم در همان روز مقابل الوحده در ورزشگاه مرسول پارک انجام خواهد شد. 

فدراسیون فوتبال عربستان به تازگی میزبانی بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا را هم بر عهده گرفته است که این بازی روز ۲۳ نوامبر برابر با ۲ آذر در شهر ریاض برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران الهلال عربستان فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال