الهویی: بازی با استقلال فراتر از سه امتیاز نیست

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید این تیم به طور کامل آماده دیدار برابر استقلال است....

به گزارش "ورزش سه"، نشست خبری تیم فوتبال گل گهر سیرجان پیش از مصاف با استقلال با صحبت های سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای این تیم و آرزوی سلامتی برای دکتر حمیدرضا صدر که این روزها با بیماری دست و پنجه نرم می کند، آغاز شد و پس از او سعید الهویی ضمن اشاره به دو نکته حرف هایش را در مورد مصاف با آبی پوشان که روز آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، شروع کرد.

امیدوارم دکتر صدر برای بیماری غلبه کند


اول اینکه برای آقای دکتر صدر آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم او هر چه سریعتر بر بیماری اش غلبه کند و خاطرات خوشی که برای ما ساخته بودند، دوباره برای ما تکرار کنند. نکته دوم هم اینکه این هفته، هفته مبارزه با اعتیاد است، امیدوارم از ورزش به صورت همگانی برای تحقق شعار نه به اعتیاد استفاده کنیم. امیدوارم ریشه اعتیاد در جامعه خشکیده شود تا جامعه پویاتری داشته باشیم.

*گل گهر با قلعه نویی به موفقیت های بزرگی رسیده است


استقلال تیمی خوب با کادر فنی و مدیریتی خوب و تجربه زیاد است، این تیم کیفیت فنی خوبی از خودش نشان داده ولی نباید فراموش کنیم گل گهر امسال فوتبال با کیفیت و با سبک به خصوص سرمربی تیم ارائه کرده است. با هدایت قلعه نویی در یک زمان کوتاه به موفقیت های بزرگی رسیده ایم. امیدوارم بازیکنان ما با تمرکز کافی برای اینکه کمترین اشتباه را داشته باشند وارد زمین شوند؛ امیدوارم تا آخرین لحظه این بازی این شرایط را حفظ کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

*VAR حلقه گمشده فوتبال ایران است


بازی فردا برای هر دو تیم بسیار سخت است و یک عضو جامعه داور است که امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی داشته باشد و عدالت خوبی اجرا شود. شعار سال گذشته ما عدالت در داوری بود و می خواهیم آن را توسعه بدهیم. ما از جامعه داوری و از مدیران فدراسیون می خواهیم VAR را هر چه سریعتر وارد ایران کنند، چون حلقه گمشده فوتبال ایران است و می تواند باعث کمک کند عدالت بهتر برقرار شود.

*بازی با استقلال برای ما فراتر از ۳ امتیاز نیست


مطمئنا استقلال، گل گهر، فولاد، تراکتور و آلومینیوم جایگاهی در جدول دارند که می توانند جایگاه بهتری برای خودشان متصور باشند و بخشی از آن تلاش برای سهمیه گرفتن است. اما بعد از بازی فردا ۶ بازی دیگر باقی مانده و هر نتیجه ای رقم بخورد، ۶ مسابقه دیگر فرصتی است تا با موفقیت لیگ را تمام کنند. ما هم به بازی فردا به چشم بازی ۳ امتیازی نگاه می کنیم و نه چیز دیگر.

*حق ما در بازی رفت پیروزی بود


ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است ولی نباید باخت ما در دور رفت را به ساختار دفاعی این تیم ربط بدهیم. آن روز یکی از خارق العاده ترین عملکردهای دروازه بان ها را از رشید مظاهری دیدیم و حق ما در آن مسابقه پیروزی بود.حلقه مفقود ما در آن بازی عدم تمرکز در دقایقی از مسابقه و امیدوارم فردا در ساختار دفاعی و هجوم طوری عمل کنیم که نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم.


*قلعه نویی فوتبال را فدای نتیجه نمی کند


در این ۵-۶ سال  تا جایی که یادم است تقابل تیم های آقای قلعه نویی با تیم های تراکتور، استقلال، سپاهان و فولاد جذابیت های زیادی داشته  چون او هیچوقت زیبایی های بازی را فدای نتیجه نمی کند. او نگاه تهاجمی به بازی دارد و یک جمله معروف دارد که می گوید ترجیح می دهم که یک بازی را ۳ بر ۲ ببریم تا یک بر صفر برنده شویم. بنابراین تمام بازی های بزرگ او مثل این بازی که پخش زنده هم دارد، جذاب هستند و امیدوارم فردا شاهد یک فوتبال زیبا باشیم.

*تیم آماده کاملا آماده مصاف با استقلال است


خوشبختانه مصدوم و محروم نداریم، امروز تمرین آخر را انجام می دهیم و بر اساس شرایط تمرین آقای قلعه نویی تصمیم می گیرد که چه بازیکنی به میدان برود وچه بازیکنی بازی نکند.
 


*امیدوارم زاهدی فر عدالت را رعایت کند


برای آقای زاهدی فر آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم عدالت رعایت شود.از رسانه ها هم می خواهم فقط یک صحنه را بولد نکنند و امیدوارم دو تیم فردا فوتبال جوانمردانه ای داشته باشند.

تگ ها


گل گهرسیرجان سعید الهویی