الهویی: باید در زمین مردانه و اخلاقی رقیب باشیم

مربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان گفت: باید یک فضای دوستانه و اخلاقی در لیگ و میان تیم ها وجود داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه" پس از پایان دیدار دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ بیستم، سعید الهویی مربی گل گهر به جای امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی حاضر شد و درباره شرایط بازی گفت: یک بازی خیلی خوب را امروز شاهد بودیم چرا که فولاد یکی از پرمهره ترین تیم‌های لیگ برتر است؛ سال قبل فصل خیلی خوبی داشت و سهمیه آسیا گرفت، امسال هم با مهره‌های خیلی خوبی که جذب کرده کیفیت تیم را بالا برد چرا که قدرتمند و پر مهره فولاد که برای لیگ قهرمان اسیا بسته شده است و شکل بازی آن ها پرس شدید و درگیرانه بود. در نیمه اول شاید در دقایقی کنترل بازی را بعد از گل اول از دست دادیم اما در نیمه دوم کاملا بازی را کنترل و موقعیت‌هایی را ایجاد کردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد؛ از شکل تیمی خودمان در نیمه دوم راضی هستیم ولی باید نقاط ضعف‌مان و زمان‌هایی که کنترل بازی را از دست دادیم بهبود ببخشیم.

مربی گل‌گهر در واکنش به عملکرد داور بازی گفت: به تیم داوری خسته نباشید می گوییم و ترجیح می دهیم در مورد داوری خیلی صحبت نکنیم؛ بهتر است کارشناسان داوری در مورد اتفاقاتی که در جریان بازی افتاد صحبت کنند چرا که مطمئنا جامعه داوری ما با هدف و قصد و غرض اشتباهی را انجام نمی دهد اما خوشحال می شویم که این اشتباهات به حداقل برسد. امروز در صحنه هایی داور به ضرر ما تصمیم گرفت، روی صحنه پنالتی مشکوک نیمه دوم یا پنالتی که برای حریف گرفت ولی این عقیده ما است و باید کارشناسان داوری نظر بدهند. امیدوارم داوران همیشه بدون غرض و تمرکز خوب بازی ها را اداره کنند.

الهویی در بخش پایانی صحبت‌های خود اشاره‌ای به صحبت‌های همیشگی قلعه‌نویی داشت و در این‌باره می‌گوید: همانطور که امیرقلعه‌نویی بارها گفته؛ باید یک فضای دوستانه و اخلاقی در لیگ و بین تیم ها وجود داشته باشد. درست است که فوتبال جایگاهی برای رقابت است ولی همه ما در کنار هم دوست هستیم؛ بهتر است شرایط طوری باشد که روابط دوستانه همیشه ادامه داشته باشد و در زمین مردانه و اخلاقی رقیب باشیم ولی بیرون از زمین با هم دوست هستیم. تشکر از بازی جوانمردانه بازیکنان تیم خودمان که موقعیت کرنر را استفاده نکردند و توپ را به حریف دادند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سعید الهویی