الهویی: بهترین فوتبال چند سال اخیر را ارائه کردیم

مربی تیم گل گهر می‌گوید که نمایش آن ها در نیمه اول بهترین نمایش چند سال اخیر فوتبال ایران بود....

به گزارش ورزش سه، سعید الهویی مربی تیم گل گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی با نساجی حاضر شد و در ابتدای صحبت هایش در مورد کیفیت زمین نساجی گفت: حیف است، ما یک بازی انجام می‌دهیم و می‌رویم اما حیف است که تیم بزرگی مثل نساجی حداقل های امکاناتی یک تیم حرفه ای را نداشته باشد. بازهم از مسئولین میخواهیم به این تیم کمک کنند و شرایط زمین را بهبود پیدا کنند. نساجی ۱۵ بازی باید در این زمین انجام دهد و مسئولان استانی کمک کنند به آقای حدادیان و جلالی و مردمی که دل خوشی شان نساجی است تا این تیم زجر نکشد.

وی در ادامه عنوان کرد: بازی خیلی سختی بود و درخشش دروازه بان نساجی خطیر به عنوان گلری جوان  باعث شد تا کارمان سخت شود. متاسفانه دوباره اشتباه داوری سبب شد تا کار برایمان سخت شود، تا الان دو کارشناس داوری گفته‌اند که آن صحنه پنالتی نبوده است. بعضی مواقع اشتباه داوری کاری می‌کند که بازی از دستمان خارج شود. تبریک می‌گوییم به بازیکنان تیممان، ما بعد از اتحاد، همدلی و قلب شجاع، یک تیم بسیار باکیفیت داریم.

نیمه اول در این زمینه بد فوتبال خوبی بازی کردیم و توپ را به چرخش درآوردیم. بچه های ما بزرگی قلبشان را نشان دادند و امروز در شرایطی که یک اشتباه می‌توانست باعث از دست رفتن امتیاز شود، آن ها به بازی برگشتند و آن را کنترل کردند و خداراشکر توانستیم با سه امتیاز از زمین خارج شویم. بازی را بردیم و می‌رویم اما امیدواریم که به این تیم و آقای حدادیان کمک شود. آقای جلالی ساختار دفاعی خوبی را درست کرده و هفته گذشته هم به استقلال موقعیت ندادند و فقط با یک شوت از راه دور دروازه اش باز شد.

الهویی در مورد غیبت علیرضا حقیقی گفت: یک بخشی فنی بوده و همچنین علیرضا درگیر مشکلات خانوادگی که بیماری بوده، شده است. به این دلیل هفته گذشته نتوانست کارش را با تمرکز انجام دهد و آقای قلعه نویی تصمیم گرفتند به ایشان چند روز استراحت دهد تا با ذهن متمرکز برگردند.

مربی سپاهان در مورد خوشحالی گادوین منشا اظهار داشت: ما متاسفانه باوجود این که لیاقت کسب پیروزی داشتیم نبردیم. ما سه بازی است که خوب امتیاز گرفتیم و از این فشار خارج شدیم. اما وقتی برگشتیم رختکن و بچه ها در حال شادی با صدای بلند بودند، آقای قلعه نویی این اجازه را نداد که با هیجانات بیش از حد خوشحالی کنند. گفت خوشحالی تان در حد متعارف باشد چون رختکن تیم حریف کنارتان است و باید احترامشان را حفظ کنید. مطمئنا چنین سرمربی ای اخلاق و رفتار حرفه ای نه فقط درباره منشا بلکه در مورد اعضای تیم هم مهم ترین موضوع است.

سعید الهویی در پاسخ به این سوال که آیا اعتراض منشا به نیمکت نشینی بود؟ گفت: نه منشا در همان دقایق که بازی کرد هم با تمام وجود حضور داشت. منشا حرفه ای است و مثل بقیه بازیکنان در اختیار کادرفنی.

او راجع به قدرت حریف گفت: فوتبالی که ما در نیمه اول بازی کردیم، سبکی که نیمه اول ارائه دادیم چیزی است که من در چند سال اخیر در فوتبال ندیدم. گردش توپ سریع و باکیفیت و ایجاد فضا که بحث تخصصی است. ما عالی بازی کردیم و باوجود ساختار دفاعی آقای جلالی موقعیت ساختیم. معیار این تیم را بازی استقلال در ورزشگاه آزادی بگذارید، آن ها هیچ موقعیتی ندادند و اگر آن شوت نبود با یک امتیاز خارج می‌شد. نساجی مسیرش را می‌رود و امیدوارم که شما هم پشتش باشید. نیم فصل دوم موفق شود ماندگار شود و سال بعد هم شما را زیارت کنیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان سعید الهویی