الهویی: فولاد مستحق صعود از گروهش بود

تیم فوتبال گل‌گهر فردا در ورزشگاه فولاد آره‌نا به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت....

به گزارش ورزش سه، سعید الهویی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد، اظهارکرد: خوشحالیم که فردا فرصت ارائه یک بازی جوانمردانه، درگیرانه، تاکتیکی و با کیفیت را خواهیم داشت و باعث خوشحالی و حال خوش بینندگان شویم زیرا در شرایط فعلی این وظیفه ما است که با عملکردمان حداقل تلاش کنیم، حال خوشی را برای مردم رقم بزنیم.

 وی بیان کرد: فردا مقابل فولاد خوزستان یک تیم بسیار با کیفیت قرار می گیریم. فولاد در آسیا عملکرد بسیار خوب و شاید بتوان گفت فراتر از انتظار داشت و از نظر فنی نیز مستحق صعود از گروه خود بود. فوتبال بسیار با کیفیت و خوبی را مقابل باشگاه های بزرگ آسیایی انجام داد و نشان داد که تیم بسیار با کیفیتی است. خیلی متاسفیم که تیم خوب فولاد علی رغم بازی های خوب و با کیفیت نتوانست از گروهش صعود کند که بعه مجموعه باشگاه و تیم خسته نباشید می گویم و برای آن ها آرزوی موفقیت دارم.

مربی تیم فوتبال گل گهر گفت: فردا انتظار یک بازی درگیرانه را در میانه زمین بین هافبک های خودمان و تیم فولاد از نظر فوتبالی را داریم. مطمئنیم اصلی ترین تاکتیک برای مقابله با تیم فولاد، کنترل خط میانی این است و به همین دلیل نیز تدابیر تاکتیکی که آقای قلعه نویی اتخاذ کرده است، مبتنی بر قطع ارتباط خط هافبک این تیم با بازیکنان جلویی زمین است.

وی افزود: البته با وجود کیفیت بالای تیم فولاد، ما هم تیم گل گهر و یک تیم بسیار با کیفیت هستیم. تیمی که سبک منحصر به فرد را در لیگ برتر ارائه می کند. گل گهر بازی های جذاب، تاکتیکی و زیبایی را به نمایش می گذارد. سعی می کنیم فردا نیز بازی مدل خودمان را بازهم ارائه کنیم. خدا را شکر در نیم فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید و برگشت مصدومان مان، دست آقای قلعه نویی بازتر است و ما در هر پست چند بازیکن خوب داریم. نمونه آن نیز امین پورعلی و محمدآقاجان پور هستند که در جام حذفی به ترکیب تیم اضافه شدند و عملکرد بسیار خوبی داشتند.

الهویی در پایان عنوان کرد: امیدوارم بازی خوب و جوانمردانه ای را فردا شاهد باشیم و تماشاگران تلویزیونی نیز از بازی لذت ببرند.

تگ ها


گل گهرسیرجان سعید الهویی