الوحدات، پر پرواز یاران ژاوی(عکس)

شاگردان ژاوی دومین پیروزی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کردند....

به گزارش ورزش سه، تیم السد با هدایت ژاوی فصلی رویایی را در لیگ ستارگان قطر پشت سر گذاشت. این تیم بدون شکست و با اقتدار تمام فاتح لیگ کشورش شد و سپس وارد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ شد. شاگردان ژاوی اما شروع خوبی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نداشتند. آنها در بازی اول مقابل فولاد به تساوی یک بر یک دست یافتند و در بازی دوم با نتیجه سه بر یک مغلوب النصر عربستان شدند.

قهرمان لیگ ستارگان قطر در سومین دیدار خود سرانجام طعم برد را چشیده و موفق شد الوحدات اردن را با نتیجه سه بر یک شکست داده و با روحیه ای خوب دور رفت را به پایان برساند. در شروع دور برگشت، شاگردان ژاوی امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف الوحدات رفته و بار دیگر  موفق شدند این تیم را شکست دهند.

السد برای رسیدن به گل در بازی امشب به زمان زیادی نیاز نداشت؛ گل اول این تیم را سانتی کازورلا، مهاجم اسپانیایی که سابقه بازی در تیم آرسنال را هم دارد در دقیقه ۱۳ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. نیمه اول تقابل دو تیم با همین یک گل به پایان رسید تا شاگردان ژاوی برنده راهی رختکن شوند.

قهرمان لیگ ستارگان قطر در نیمه دوم کار سختی برای حفظ پیروزی نداشت؛ کار این تیم در دقیقه ۷۵ با ۱۰ نفره شدن الوحدات آسان تر هم شد؛ یزدان العرب در ۱۵ دقیقه پایانی بازی با دریافت کارت قرمز از زمین  اخراج شد. در دقایق پایانی بازی السد یک بار دیگر دروازه الوحدات را باز کرد تا از نظر تفاضل گل نیز شرایط بهتری پیدا کند. این گل را  علی اسدالله در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند؛ بازیکنی که در دقیقه ۸۰ به جای نام تائه هی وارد زمین شده بود. 

السد با کسب این پیروزی ۷ امتیازی شد و با توجه به شکست امشب تیم فولاد مقابل النصر عربستان با یک پله صعود، جای نماینده ایران در رتبه دوم جدول رده بندی گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را گرفت.

تگ ها


السد قطر