الوصل امارات ۱ – ۳ ذوب‌آهن ایران/ گزارش لحظه به لحظه

الوصل امارات در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا میزبان ذوب‌آهن است....

الوصل امارات در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا میزبان ذوب‌آهن است.

به گزارش مدال، تیم‌های الوصل امارات و ذوب‌آهن ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفته‌اند.

شناسه بازی:
ساعت ۲۰:۱۰/ دوشنبه ۱۹ فروردین/ ورزشگاه زعبیل دوبی

تیم داوری:
داور وسط: یاماتو یودی/ کمک داوران: هیروما ریو و نیشی هاشی ایسائو/ داور ذخیره: توجو مینرو (همگی از ژاپن)/ ناظر داوری: عبدالوف فرخاد از ازبکستان

کارت زرد:

زبیر نیک‌نفس (ذوب‌آهن)

خمیس اسماعیل (الوصل)

خالد جمال سالم (الوصل)

عبدالرحمن (الوصل)

ال بلوشی (الوصل)

ترکیب الوصل:
حمید عبدالله، عبدالله جاسم، عبدالله صالح، سالم جمعه، حزاع الفارسی، علی سالمین، خمیس اسماعیل (ال بلوشی)، علی صالح، خلیل خمیس، کایو و یوسف احمد (طاهر)/ سرمربی: لارنسیو رگکامف

ترکیب ذوب‌آهن:
محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، محمد نژاد مهدی، حمید ملکی، میلاد فخرالدینی (مجتبی مقتدایی)، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر (علیرضا چراغعلی)، زبیر نیک‌نفس (رضا حبیب‌زاده)، ارسلان مطهری، سیدمحمدرضا حسینی و کریستین اوساگونا/ سرمربی: علیرضا منصوریان

دقایق حساس:

دقیقه 2: میلاد فخرالدینی از سمت راست سانتری را بر روی دروازه انجام داد که ضربه سر خطرناک مطهری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 35: مطهری می‌توانست در شلوغی محوطه جریمه گل دوم را به ثمر برساند که شوت او را مدافع الوصل برگشت داد.

دقیقه 62: ضربه ایستگاهی خمیس از بالای دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.

دقیقه 68: شوت محکم بوحمدان از ضربه آزاد به دست آمده از کنار دروازه الوصل به بیرون رفت.

دقیقه 75: فخرالدینی از سمت چپ به محوطه جریمه رفت و شوتش از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 82: ذوبی‌ها طی یک کار تیمی و بسیار عالی در محوطه جریمه صاحب یک موقعیت شدند که شوت حسینی با تکل مدافع الوصل به کرنر رفت.

شرح گل‌ها:

کایو (دقیقه 15)، الوصل ۱ - ۰ ذوب‌آهن: علی صالح از سمت راست پاس روی زمینی را برای کایو فرستاد که کاپیتان الوصل با چرخش بسیار زیبایی توپ را به کنج دروازه مظاهری فرستاد.

اوساگوآنا (دقیقه 16)، الوصل ۱ - ۱ ذوب‌آهن: از سمت چپ زبیر نیک نفس سانتر زیبایی را به محوطه جریمه ارسال کرد و این مهاجم نیجریه‌ای یک  دقیقه بعد از گل میزبان نتیجه را به تعادل کشید.

ارسلان مطهری (دقیقه 36)، الوصل ۱ - ۲ ذوب‌آهن: حمید بوحمدان از سمت راست پرتاپ اوت بلندی را به محوطه جریمه انجام داد و اوساگونا به ضربه سر مطهری را صاحب موقعیت کرد که شوت این بازیکن با رفتن به قعر دروازه گل دوم را برای ذوب‌آهن به ارمغان آورد.

حمید بوحمدان (دقیقه 86)، الوصل ۱ - ۳ ذوب‌آهن: اوساگونا باز هم درخشید و از کنار محوطه جریمه پاسی را به پشت محوطه جریمه ارسال کرد و‌ شوت محکم و زمینی بوحمدان به گوشه دروازه الوصل رفت.