الوطن قطر: السد کار سختی برابر فولاد دارد

روزنامه الوطن چاپ قطر نوشت که تیم فوتبال السد قهرمان لیگ ستارگان، کار سختی را در برابر فولاد دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، امروز تیم های فوتبال السد و فولاد در استادیوم کینگ فهد شهر ریاض به مصاف هم می روند. روزنامه الوطن قطر در مطلبی به بررسی این دیدار پرداخته و اعلام کرده که السد کار سختی در برابر نماینده ایران دارد.


این روزنامه نوشته است: السد در این فصل با ژاوی عناوین قهرمانی به دست آورد و امیدوار است قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را که در سال ۲۰۱۱ به دست آورد، تکرار کند. ژاوی عناصر برجسته ای در اختیار دارد و قصد دارد از امروز جاه طلبی هایش را آغاز کند.


السد عناصر مهمی را در اختیار دارد و در هر پست چند بازیکن خوب در ترکیب این تیم دیده می شود. در لیست آسیایی این تیم، بازیکنانی دیده می شود که می توانند در هر زمان، تغییر ایجاد کنند. هر چند ستاره این تیم اکرم عفیف در این رقابت ها غایب است اما السد همیشه بازیکنانی دارد که از توانایی های بالای برخوردارند.


الوطن در ادامه نوشته است: السد کار دشواری را برابر نماینده ایران دارد. آنها پیش از این نیز در لیگ قهرمانان آسیا با فولاد روبرو شده اند و در سال ۲۰۱۵ موفق شده اند با یک گل این تیم پرتلاش ایرانی را شکست دهند. هر چند السد ستاره های زیادی در اختیار دارد اما این یک رویارویی دشوار برای شاگردان ژاوی است. السد می تواند با استفاده از تجربه، جاه طلبی و عناصری که در اختیار دارد، برای پیروزی در این بازی و صعود به مرحله بعدی تلاش کند.

بیشتر بخوانید:

هشدار نکو از گروه مرگ؛ یک کلمه بیشتر و نه کمتر!

عقیلی: خطا نکنید در آسیا با ما شوخی ندارند

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فولاد خوزستان فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال