الکسیس: امیدوارم با اینتر فاتح لیگ قهرمانان شوم

الکسیس سانچز در آستانه بازی اینتر مقابل بارسلونا به بیان اهدافش تحت هدایت مونته پرداخته است...

الکسیس سانچز در آستانه بازی اینتر مقابل بارسلونا به بیان اهدافش تحت هدایت مونته پرداخته است

به گزارش خبرنگار مدال، الکسیس سانچز ستاره شیلیایی اینتر که بعد از گذراندن یک دوره کابوس‌وار در منچستریونایتد، تابستان امسال به شکل قرضی راهی جوزپه مه‌آتزا شد، در ابتدای هفته اولین گل خود با پیراهن اینتر را به ثمر رساند تا با صدرنشینی مطلق تیمش، دوران او در تیم کونته امیدوار‌کننده به نظر برسد.

سانچز در مورد اهدافش با پیراهن اینتر به سایت یوفا گفت:

"هر بازیکنی دوست دارد فاتح لیگ قهرمانان شود. من همیشه برای قهرمانی بازی می‌کنم. این برای بازیکنان یک موهبت است و امیدوارم بتوانم با اینتر قهرمانی در این رقابت‌ها را تجربه کنم. اینتر در حال ساختن تیمی قدرتمند برای آینده است و چند سالی است که جام مهمی به دست نیاورده است. پس من به اینجا آمدم که در کنار مربی و دیگر بازیکنان برای فتح جام‌های مختلف تلاش کنیم."

او در آستانه دیدار چهارشنبه شب اینتر مقابل بارسلونا، در مورد تیم سابقش اضافه کرد:

"وقتی به بارسا آمدم در آن برهه گفته می‌شد که آن تیم بهترین تیم تاریخ بارسلوناست. گواردیولا، ژاوی، اینیستا و دیگران حضور داشتند که حالا دیگر نیستند. و البته کارلس پویول در آن تیم حضور داشت که برای من یک کاپیتان فوق‌العاده بود. او بهترین کاپیتانی است که تا بدینجای دوران بازی‌ام دیده‌ام. حضور در بارسا تجربه‌ای عالی بود. آنها به شما می‌آموزند که با حفظ مالکیت توپ، متفاوت فوتبال بازی کنید. من در آنجا چیزهای زیادی آموختم و پیشرفت خوبی داشتم. کنار من بازیکنان باکیفیتی بودند که تجربه فتح جام جهانی را داشتند. به علاوه در آنجا توجه ویژه‌ای به سلامتی و رژیم غذایی بازیکنان می‌شود."

اخبار مرتبط:

مورینیو: اینتر را دوست دارم اما دیگر به ایتالیا باز نمی‌گردم

تگ ها


ستاره شیلیایی نراتزوری کارلس پویول بهترین بارسلونای تاریخ فوتبال جهان فوتبال