الکس تکسیرا با النصر به توافق رسید

بازیکن برزیلی فصل گذشته جیانگسو سونینگ چین، در میان شگفتی رسانه ها عربستانی با النصر به توافق رسید....

به گزارش "ورزش سه"، در کمال تعجب فوتبالدوستان عربستانی، گزارش های مطبوعاتی در این کشور نشان می دهد که باشگاه النصر تصمیم گرفته است الکس تکسیرای برزیلی بازیکن فصل گذشته جیانگسو سونینگ چین را به صورت رایگان به خدمت بگیرد.


تکسیرا که از زمان ترک جیانگسو قهرمان لیگ چین در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ بدون تیم مانده است، طی هفته های گذشته مذاکرات فراوانی با مسئولان الهلال داشت، به دلیل شرایط خاصی که در چند بند از قراردادش مدنظر داشت، با مسئولان این تیم به توافق نرسید و حالا او در چرخشی ۱۸۰ درجه ای، در حال پیوستن به تیم رقیب است.


روزنامه "المیدان الریاضی" در صفحه رسمی خود در توئیتر مدعی شده است که مدیران النصر با تکسیرا برزیلی به توافقات نهایی رسیده اند و النصر به زودی او را با کیم جین سو بازیکن مصدوم کره ای خود جایگزین می کند.


طبق ادعای این روزنامه، این ستاره برزیلی هم اکنون در شهر منامه بحرین به سر می برد تا طی ساعات آینده وارد ریاض شود و قرارداد رسمی خود با النصر را به امضا برساند.


قابل ذکر است که کمیته "بهره وری مالی عربستان" به دلیل بدهی های این باشگاه که حدود ۷۶ میلیون ریال سعودی برآورد شده بود، النصر را از ثبت قرارداد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی محروم کرد اما فیفا به این باشگاه عربستانی اجازه داده است تا یک بازیکن را با کیم جین سو بازیکن مصدوم و کره ای خود جایگزین کند. 


تکسیرا در ۱۵۳ بازی که برای جیانگسو سونینگ به میدان رفت و ۷۳ گل را برای این تیم به ثمر رساند و ۴۳ پاس گل نیز به هم تیمی هایش داد. فولاد در صورت  پیروزی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، در گروه D با النصر عربستان در یک گروه قرار می گیرد.


تسکیرا پیش از این با مسئولان الهلال وارد مذاکره شد و هواداران الهلال منتظر اعلام خبر حضور این مهاجم برزیلی در تیمشان بودند که حالا خبر رسیده است که این مهاجم برزیلی راهی تیم رقیب خواهد شد. همین مسئله باعث شده است تا هواداران النصر بابت جذب تسکیرا در فضای مجازی، به تمسخر الهلالی ها بپردازند.

تگ ها


عربستان سعودی