الکس نورماگومدوف: کانر؟ حبیب، فرگوسن را می‌خواهد

الکس نورماگومدوف؛ عموی حبیب نورماگومدوف، خبر داد حبیب، قهرمان بی چون و چرای UFC پیشنهاد ۱۵ میلیون دلاری مبارزه مجدد با مکگرگور را رد کرده و تونی فرگوسن را بعنوان حریف بعدی خود می خواهد ......

الکس نورماگومدوف؛ عموی حبیب نورماگومدوف، خبر داد حبیب، قهرمان بی چون و چرای UFC  پیشنهاد ۱۵ میلیون دلاری مبارزه مجدد با مک‌‌گرگور را رد کرده و تونی فرگوسن را بعنوان حریف بعدی خود می خواهد.

الکس نورماگومدوف در گفتگو با Sport Express گفت: به حبیب برای مبارزه مجدد با کانر مک‌گرگور ۱۵ میلیون دلار پیشنهاد دادند ولی حبیب با رد این پیشنهاد گفت: نه، کانر باید در صف بماند و با دیگران مبارزه کتد، من تونی فرگوسن رو بعنوان حریف بعدی می خواهم تا با پایان رساندن دوره مبارزه‌‍ام بازنشسته شوم.

الکس نورماگومدوف در ادامه افزود: ما آماده مبارزه با تونی فرگوسن هستیم، ولی این مبارزه در صورتی امکان‌پذیرمی باشد که حبیب در یو‌اف‌سی بماند، در حال حاضر پیشنهادهای خوبی از سمت کمپانی‌های مختلف برای حبیب ارائه شده است، در صورتی که حبیب در یو‌اف‌سی بماند، در ماه آپریل یا می (فروردین یا اردیبهشت ۹۸) شاهد مبارزه حبیب - فرگوسن خواهیم بود.

حبیب حاضر نیست با پیشنهاد ۲ میلیون دلاری برای بلاتور مبارزه کند، کم‌ترین پاداشی که حبیب برای بلاتور مبارزه  خواهد کرد ۵ میلیون دلار خواهد بود.

اگر حبیب UFC  را ترک کند، تعداد زیادی از مبارزان قوی و خوب به همراه او UFC را ترک خواهند کرد. ضمن اینکه UFC هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته و از حبیب خواسته اند عجله نکند.

تگ ها


هنرهای رزمی ترکیبی