الکلاسیکو بدون مسی و رونالدو؛ ستاره کیست؟

فردا پس از یازده سال تماشای ال کلاسیکو با حضور کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، این دیدار را بدون وجود این دو فوق ستاره تماشا خواهیم کرد ......

فردا پس از یازده سال تماشای ال کلاسیکو با حضور کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، این دیدار را بدون وجود این دو فوق ستاره تماشا خواهیم کرد.

به گزارش مدال، یازده سال از آخرین ال کلاسیکویی که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در آن غایب بودند می گذرد و سرانجام بار دیگر آن روز فرا رسید که هیچ کدام از این دو فوق ستاره در این دیدار حضور نداشته باشند. آخرین باری که ال کلاسیکو بدون مسی و رونالدو  برگزار شد سال 2007 در ورزشگاه نیوکمپ بود که رئال مادرید با تک گل خولیو باپتیستا از سد آبی اناری ها گذشت. در آن زمان فوق ستاره پرتغالی در منچستر یونایتد توپ می زد و اعجوبه آرژانتینی هم به مانند اکنون به دلیل مصدومیت آن بازی را از دست داده بود.

اکنون رونالدو در تورین به سر می برد و مسی باز هم مصدوم است و نیوکمپ شاهد رویارویی بارسلونا و رئال مادریدبدون حضور بهترین گلزنانشان در ال کلاسیکو خواهد بود.  کریستیانو با 18 گل در 30 ال کلاسیکو، بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید در این مسابقه است. در آن سمت هم لیونل مسی با 20 گل در 32 بازی، آقای گل این دیدار می باشد.

اما جانشین های این دو ابر ستاره در بازی فردا چه کسانی خواهند بود؟ چیزی که به نظر می رسد، ایسکو به احتمال بالا به عنوان وینگر چپ بازی کند به دلیل این که لوپتگی به خط هافبک مودریچ، کروس و کاسمیرو دست نمی زند و بیل و بنزما هم جای ثابت خود را در ترکیب دارند. ستاره اسپانیایی فردا باید جای خالی شماره 7 محبوب برنابئو را پر کند.

در بارسلونا اما نظرات متفاوت است. در دیدار اخیر آبی اناری ها با اینتر میلان، رافینیا برزیلی به جای مسی مصدوم بازی کرد که عمل کرد خوبی داشت و گلزنی هم کرد اما والورده در پست وینگر راست، دمبله را هم در اختیار دارد که نمی توان به سادگی از انگیزه او برای حضور و درخشش در این بازی گذشت. البته مالکوم هم توانایی بازی در این پست را دارد اما ظاهرا سرمربی اسپانیایی هیچ اعتقادی به استفاده از او ندارد و حضور او در  ترکیب ثابت بازی فردا تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.

امید اول کاتالان ها در دیدار فردا، کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا است که بتواند در غیاب مسی با درخشش خود مانع از توقف خانگی آبی اناری ها در برابر حریف دیرینه خود شود. کادر فنی و هواداران بارسا روی شوت های از راه دور او حساب ویژه ای باز کرده اند و امیدوارند که جادوگر کوچک فردا بتواند جور فوق ستاره آرژانتینی را بکشد. البته لوییز سوارز ستاره اروگوئه ای بلوگرانا هم همیشه نمایش خوبی در ال کلاسیکو ها داشته و اخیرا هم از انگیزه بالای خود برای این دیدار صحبت کرده بود و خط دفاعی لوس بلانکوس باید حسابی مواظب شماره 9 بارسا باشند چرا که کوچک ترین اشتباه می تواند برای آن ها مرگبار باشد.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال