الگری: این شکست برای ما مفید خواهد بود

الگری معتقد است بازیکنانش باید از این شکست درس بگیرند...

الگری معتقد است بازیکنانش باید از این شکست درس بگیرند

سرمربی یووه می‌گوید شکست بعد از 28 هفته، اتفاق آنچنان بدی نیست.

به گزارش مدال، یوونتوس در هفته بیست و هشتم رقابت‌های سری آ، در روزی که نمایش بسیار بدی داشت، 2-0 مغلوب جنوا شد، تا پس از 392 روز، نخستین باختش در لیگ را تجربه کند. مکس الگری در گفتگو با DAZN گفت:

"انتظار یوونتوس متفاوتی را داشتم. نمایش خوبی نداشتیم، بازیکنان اشتباهات زیادی مرتکب شدند و روی صحنه ای غافلگیر شدیم و گل خوردیم. درست مانند شکست مقابل آتالانتا، حالا هم به تعطیلات بازی های ملی می رویم و باید کمی استراحت کنیم. بعد از بازی سنگین مقابل اتلتیکو مادرید، به نظرم این بازی اجتناب ناپذیر بود. نیمه اول موقعیت های خطرناکی به آن‌ها دادیم، اما نیمه دوم بهتر بودیم و زمانی که کنترل بازی را در اختیار گرفتیم، گل خوردیم و شرایط کاملاً عوض شد. هیچ تیمی نمی‌تواند تمام بازی هایش را با بالاترین حد توان بازی کند. این شکست برای ما مفید خواهد بود و ما را بیدار خواهد کرد، بازیکنان فکر می‌کنند که همین حالا اسکودتو را برده ایم و این خطرناک است. حداقل پنج برد دیگر نیاز داریم و امیدواریم که ناپولی امتیاز از دست دهد."

الگری ادامه داد:

"اینکه بخواهیم همه بازی ها را با پیروزی پشت سربگذاریم، غیرممکن است، همان ابتدای فصل هم این را گفته ام، این یک انتظار غیرمنطقی است و نیازی نیست که از این شکست، یک درام خلق کنید. 28 بازی کرده ایم، 24 برد و سه تساوی داشته ایم. پس فکر نمی کنم یک شکست بعد از 28 هفته، چندان بد باشد."

الگری در خصوص استورارو گفت:

"واقعاً برای استفانو خوشحالم. او بازیکنی دوست داشتنی است و این فصل مشکلات زیادی داشته است، بعد از مصدومیت سخت تاندونی که داشت، به نظرم گلی که زد، کاملاً استحقاقش را داشت."