الگری: بابت قهرمانی خوشحالم/ رونالدو نقش مهمی در این موفقیت داشت

الگری از عملکرد شاگردانش در راه رسیدن به این قهرمانی، تمجید کرد...

الگری از عملکرد شاگردانش در راه رسیدن به این قهرمانی، تمجید کرد

سرمربی یوونتوس از هشتمین قهرمانی پیاپی تیمش بسیار خوشحال است.

به گزارش مدال، بعد از قهرمانی یوونتوس در سری‌آ، مکس الگری در مصاحبه با اسکای، در مورد این بازی گفت:

"بسیار خوشحالم زیرا به هدف مهمی رسیدیم و نصف جام هایی که برای آن رقابت می کردیم را بردیم. در نیمه اول، سازمان یافته بودیم و در نیمه دوم کار را تمام کردیم."

آیا ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا، خوشحالی را کم رنگ می کند؟

"اسکودتو را بردیم و معلوم است که باید آن را جشن بگیریم، زیرا بردن آسان نیست. در حالی قهرمان شدیم که هنوز ۵ بازی باقی مانده و این نشان از ابعاد موفقیت ما در این فصل است. در لیگ قهرمانان اروپا، رقبای قدرتمندی حاضر بودند. در ماه اکتبر، بازی تاتنهام و بارسلونا را دیدم و همان موقع فهمیدم که تیم کاتالانی، مدعی اصلی تورنمنت خواهد بود. ما باختیم اما نباید سرافکنده باشیم. در بازی برابر آژاکس، ۳۰ دقیقه وقت داشتیم نتیجه ۲-۱ را جبران کنیم. مهم است که یوونتوس یاد بگیرد اتفاقات غیرمترقبه را مدیریت کند. مهمترین چیز این است که سال آینده در نحوه بازی کردن، پیشرفت کنیم. بتوانیم آرام باشیم و مطمئن باشیم که می توانیم به موفقیت برسیم. این چیزی است که شما را در بازی های بزرگ موفق می کند."

الگری ادامه داد:

"فکر می کنم سری آ را در بولونیا بردیم، دیداری بین جدال لیگ قهرمانان با اتلتیکومادرید و بازی با ناپولی. بازی با بولونیا خیلی مهم بود، زیرا به اتلتیکومادرید باخته بودیم و شانس کمی برای بازگشت وجود داشت. بازی رو در رو با ناپولی هم در پیش بود. مشکلات زیادی در برابر بولونیا داشتیم اما بازی را بردیم. ما همواره در حال مصدوم دادن هستیم و برخی مواقع من کلا ۱۴ بازیکن برای تمرین دارم. با این حال یوونتوس با این اختلاف قهرمان سری آ شد."

کریستیانو رونالدو؟

"رونالدو نقش زیادی در موفقیت های این فصل ما ایفا کرده است. کریستیانو رونالدو، آینده یوونتوس است و من شک ندارم که فصل آینده حتی عملکرد بهتری خواهد داشت."