الگری: بازیکنان باید گاهی روی نیمکت بنشینند، حتی اگر ناامید شوند

سرمربی یوونتوس پس از یک برد شیرین مقابل ساسولو گفت: تیمم را به خاطر کلین شیت تحسین می‌کنم....

سرمربی یوونتوس پس از یک برد شیرین مقابل ساسولو گفت: تیمم را به خاطر کلین شیت تحسین می‌کنم.

یوونتوس امشب توانست سه امتیاز دیگر کسب کند و با یازده امتیاز اختلاف از تیم دوم، صدرنشین بی چون و چرای جدول لیگ سری آ ایتالیا شود.
به گزارش خبرنگار مدال، الگری پس از دیدار با ساسولو گفت: "ساسولو توپ را خیلی زیاد به نقاط مختلف زمین پاسکاری می‌کرد و در آن مناطق از سایر تیم های سری آ بهتر هستند."
وی در ادامه افزود: "ما با یک پاس اشتباه آغاز کردیم و شزنی یک سیو محشر داشت که می‌توانست منجر به پنالتی شود.  برناردسکی را مقابل استفانو سنزی قرار دادیم تا کانالهای پاسکاری آنها را قطع کنیم."
سرمربی بیانکونری تاکید کرد: "تیمم را به خاطر کلین شیت تحسین می‌کنم که خیلی مهم بود. ما در فرم خوبی هستیم. رونالدو و دیبالا قطعا می‌توانند کنار هم بازی کنند و در آینده بازی خواهند کرد اما هم اکنون همه باید تلاش کنند تا تیم به توازن برسد."
الگری درباره نحوه بازی تیمش نیز تصریح کرد: "بستگی به این دارد که مقابل چه تیمی بازی می‌کنید. اگر‌ تیم مقابل فشرده بازی می‌کند باید توپ را دور آن‌ها پاسکاری کنیم. اگر‌ آن‌ها شکافی ایجاد کنند باید بین خطوط پاس‌کاری انجام شود. ساسولو هافبک‌های خوبی دارد بنابراین باید تیم را بر اساس آن می‌چیدم."
وی تصریح  کرد: "بازیکنان ناامید می‌شوند اما هر از گاهی لازم است روی نیمکت بنشینند تا باتری‌های خود را شارژ کنند و ذهنیت خود را بازیابی کنند."
سرمربی یوونتوس درباره خصوصیات بازیکنان تیمش عنوان کرد: "بازیکنان مختلف شخصیت‌های متفاوتی دارند. دیبالا امسال همان نقش سال گذشته خود را بازی می‌کند. اما امسال رونالدو را در کنار خود دارد که بیش از یک مهاجم است. ما به کسی نیاز داریم که برایمان فضا ایجاد کند. همچنین در هافبک‌ نیاز به بازیکن داریم. من در برگامو عصبانی شدم چون توپ‌ها را به بلیز متوئیدی می‌دادیم که تنها بازیکنی بود که پا به توپ می‌شد و برای توپ می‌جنگید."
او درباره ترکیب بازیکنان خط حمله تیم نیز افزود: "می‌توان دیبالا و رونالدو را با هم بازی داد و این بستگی به موقعیت دارد. رونالدو با کریم بنزما و گرت بیل کار کرده است، اما این به معنی این نیست که آنها در رئال مادرید دیوانه هستند. هر بازیکنی به هم‌تیمی مناسب نیاز دارد. مانژوکیچ بازیکن خوبی برای دیبالا و رونالدو  است. میرالم پیانیچ به متوئیدی نیاز دارد که به جای او دوندگی کند."