الگری: بازی با اینتر مانند بازی‌های لیگ قهرمانان است

سرمربی یوونتوش پیش از دربی ایتالیا گفت: اینتر تیمی تکنیکی و پر سرعت است و ایکاردی را دارد ......

سرمربی یوونتوش پیش از دربی ایتالیا گفت: اینتر تیمی تکنیکی و پر سرعت است و ایکاردی را دارد ...

سرمربی یوونتوش پیش از دربی ایتالیا گفت: اینتر تیمی تکنیکی و پر سرعت است و ایکاردی را دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، الگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با اینتر گفت:
فردا دربی ایتالیا برگزار می‌شود. صرف نظر از جایگاهمان در جدول، یک غروب دل‌انگیز خواهد بود. یک آزمایش فنی و ذهنی در مقابل تیمی خواهیم داشت که اخیرا پیشرفت های زیادی داشته و به همراه ناپولی رقیبان ما در اسکودتو خواهند بود.

سرمربی یووه در ادامه افزود: به عملکرد رقیبانم اهمیتی نمی‌دهم. ما باید بر روی بازی خودمان تمرکز کنیم. بازی‌ها و امتیازهای زیادی باقی مانده است که نباید از دست داد.

الگری تاکید کرد: برای ما چهارشنبه آینده بازی مهمتری است زیرا می‌خواهیم به عنوان تیم اول از جدول صعود کنیم. بازی فردا مقابل اینتر فقط یک بازی است که باید به میدان برویم و البته امیدواریم دست پر زمین را ترک کنیم.

وی تصریح کرد: برای ترکیب تیم هنوز در مورد بازی کانسلو در چپ و دیشیلیو در راست تصمیم نگرفته‌ام. آنها می‌توانند جابجا شده و در هر دو پست به خوبی عمل می‌کنند.

او افزود: ما باید به خوبی این عملکرد خوب را تداوم بدهیم و عملکردمان را هر روز بهبود ببخشیم. تنها موقعیتی که آسیب‌پذیر نشان داده‌ایم زمانی است که فشرده بازی نکرده‌ایم و باید روی آن کار کنیم که نقطه ضعف ما برطرف شود.

الگری می گوید: امره جان در لیست بازیکنان خواهد بود. حال او خوب است و روحیه خوبی دارد و احتمال دارد دقایقی را بازی کند.

سرمربی بیانکونری گفت: بنتانکور مشکل از ناحیه پشت دارد. باید وضعیت او را با توجه به تمرین امروز بررسی کنم و اینکه چیدمان هافبک‌ها را چگونه انتخاب کنم.

او درباره نقطه قوت اینتر هم تاکید کرد:  آنها تیم تکنیکی هستند و سرعت بالایی دارند علاوه بر آن یک تمام کننده خوب به نام ایکاردی دارند که باید حواسمان به او باشد.

وی افزود: به اسپالتی بابت کاری که انجام داده است تبریک می‌گویم در کنار کارهای بزرگی که در رم و روسیه انجام داده است. او فوق العاده است.

الگری گفت: موردی که توسط آنیلی تحت تاثیر قرار گرفتم قاطعیت او است که نشان از کیفیت خوب او دارد که قابل تقدیر است.

سرمربی یوونتوس در پایان گفت: یوونتوس-اینتر یک بازی است نام تیم‌ها خود گویای اهمیت بازی است. یک بازی بزرگی همانند بازی‌های چمپونزلیگ است.