الگری: بوفون برابر کیه وو بازی نخواهد کرد

سرمربی یوونتوس معتقد است که شاگردانش کار آسانی برابر کیه وو ندارند اما برای تعقیب ناپولی باید در این دیدار پیروز شوند ......

سرمربی یوونتوس معتقد است که شاگردانش کار آسانی برابر کیه وو ندارند اما برای تعقیب ناپولی باید در این دیدار پیروز شوند.

در هفته بیست و دوم سری آ، یوونتوس مهمان کیه وو خواهد بود. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

بوفون فردا همراه تیم خواهد بود اما در دیدار روز سه شنبه برابر آتالانتا در جام حذفی بازی خواهد کرد. اولویت بوفون اکنون باید بازگشت با آمادگی، قرار گیری درون دروازه و تمرکز روی تیم تا پایان فصل به عنوان بازیکن باشد. من نیز این دوران را گذرانده ام اما من هیچ گاه بازیکنی در سطح بوفون نبوده ام. من در بازی برابر میلان و یوونتوس به میدان رفتم و سپس بازنشسته شدم. این بخش سختی از زندگی است و باید آن را پذیرفت. باید دانست که این زمان برای همه فرا خواهد رسید و پس از آن، برای چهل سال دیگر می توان کارهای مهمی در زندگی انجام داد.

این برهه به خصوص برای بازیکنان بزرگ، آسان نیست اما زندگی همین است و قابل بازگشت نیست. باید رو به جلو حرکت کنیم چون همیشه حرکت رو به جلو زیباست اما این در حالی است که می توان متوقف شد و به کارهایی که در گذشته انجام داده شده، نگاه کرد. تنها کاری که جیجی به عنوان بازیکن باید انجام دهد، بازگشت است. روز سه شنبه، بوفون به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و حس می کنم که این استراحت برای بوفون خوب بوده است چون او با این استراحت، غم عدم راهیابی به جام جهانی را فراموش کرده است. همه ما با آغوش باز، منتظر بازگشت بوفون هستیم.

 الگری در خصوص سختی کنار آمدن با اسطوره ها و مشکلاتی که اسپالتی با توتی و کونته با دل پیرو داشتند، صحبت کرد:

نه، مسئله سختی وجود ندارد زیرا در این مدت بوفون به دلیل مصدومیت قادر به بازی نبوده است. اگر او مصدوم نبود، برای تیم به میدان می رفت و روز سه شنبه به عنوان دروازه بان اول برای تیم به میدان خواهد رفت. مشکلی وجود ندارد. در پایان فصل، بوفون درباره آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. بوفون اکنون در برهه ای است که باید بیشتر در خصوص وضعیت خود فکر کند

پس از روشن شدن وضعیت بوفون، سرمربی یوونتوس به صحبت درباره بازی کیه وو و وضعیت بازیکنان تیمش پرداخت:

فکر نمی کنم تغییراتی در خط حمله داشته باشیم اما در خط دفاع تغییراتی خواهد بود. برابر کیه وویی قرار می گیریم که اخیرا نتایج خوبی کسب نکرده است اما آن ها نمایش خوبی داشته اند. کیه وو در هر بازی که شکست سنگینی خورده، در بازی بعدی نتیجه خوبی را کسب کرده است. آن ها پس از یک شکست بد، رم را با نتیجه 0-0 متوقف کردند. آن ها همین نتیجه را برابر ناپولی پس از یک شکست سنگین کسب کردند. بنابر این ما باید برای حفظ فاصله مان با ناپولی، باید در این دیدار پیروز شویم.

بازی برابر کیه وو آسان نخواهد بود و باید از نظر روانی، قوی عمل کنیم زیرا بازی در خانه آن ها هرگز آسان نیست. آن ها تیمی فیزیکی هستند و باید گفت که کیه وو رتبه اول لیگ در نبردهای هوایی را دارد. عملکرد تیم؟ مشخص است که نتایج یک تیم بر پایه عملکرد آن تیم به دست می آید. اما تیم ما، نسبت به ناپولی، رم، اینتر، رئال مادرید و تاتنهام تیم متفاوتی است. ناپولی تیمی فیزیکی نیست و طبیعی است که سبک بازی آن ها با ما متفاوت باشد. در این فصل ناپولی علاوه بر بازی زیبا، نتیجه خوب نیز کسب می کند و به همین دلیل است که آن ها با کسب بردهای 1-0 متعدد، در صدر جدول هستند. 

مارکیزیو روز گذشته کمی با تیم به تمرین پرداخت اما احتمالا او فردا در دسترس نخواهد بود. مارکیزیو در روز سه شنبه می تواند در اختیار تیم باشد. ریکاوری دیبالا به خوبی پیش می رود. او در اواسط هفته آینده آزمایشی خواهد داشت و وضعیتش به زودی بررسی خواهد شد. در مورد مصدومیت کوادرادو، او روز دوشنبه نزد یک متخصص در آلمان خواهد رفت و اگر نیازی به جراحی نباشد، او به دوران ریکاوری خود ادامه خواهد داد. ریکاوری هوودس نیز خوب پیش می رود. ماتویدی آماده است و فردا همراه تیم خواهد بود. مصدومیت او تنها یک ضربه خفیف بود و باید دید که او فردا می تواند بازی کند یا خیر. کیه لینی احتمالا استراحت خواهد کرد و از میان دی شیلیو و لیخشتاینر یک نفر بازی خواهد کرد.

ممکن است فردا خط هافبک دو یا سه نفره داشته باشیم، اگر استورارو فردا به میدان رود، احتمالا چهار نفر در خط حمله حاضر باشند. از برناردسکی راضی هستم و او خوب کار می کند. ممکن است برناردسکی به جای داگلاس کاستا به میدان رود یا این که در خط حمله چهار نفره حاضر باشد. آیا او می تواند به عنوان هافبک متزالا (پست پل پوگبا یا آندرس اینیستا) بازی کند؟ فدریکو ویژگی هایش را دارد اما هنوز برای بازی در این پست آماده نیست. باید وضعیت الکس ساندرو بررسی شود و اگر وی نتواند بازی کند، کوادو آساموا به میدان خواهد رفت که بازیکن بسیار قابل اعتمادی است و فصلی فوق العاده را سپری می کند.

سرمربی بانوی پیر در خصوص گل نزدن هیگواین از تاریخ یک دسامبر تاکنون توضیح داد

عدم گلزنی هیگواین؟ این موضوع مرا آزار نمی دهد. او خوب بازی می کند و طبیعی است که گونزالو در خط حمله سه نفره، برای بازیسازی کمی بیشتر فداکاری کند. هیگواین برابر جنوا خوب بازی کرد و گاهی اوقات امکان گلزنی پیش نمی آید. جایی برای نگرانی وجود ندارد. من زنگ خطر برای هیگواین را در ابتدای فصل، وقتی که وضعیت فیزیکی خوبی نداشت، به صدا در آوردم. اکنون او در خدمت تیم بازی می کند. هیگواین دوباره به زودی به روند گلزنی بازخواهد گشت.

الگری در خصوص وضعیت آینده خود گفت

من در باشگاه بزرگی حضور دارم، تا سال 2020 با یوونتوس قرارداد دارم و از حضور در این تیم خوشحالم. بنابر این چیز جدیدی برای گفتن وجود ندارد. تنها چیزی که اهمیت دارد، رفتن تا انتها و دستیابی به اهدافمان است.

تگ ها


اخبار روز جان لوئیجی بوفون یوونتوس سری آ فوتبال