الگری: رونالدو بهترین بازیکن جهان است/ امسال اتفاقات غیرمنتظره‌ رخ داد

سرمربی یووه اعتقاد دارد به منظور آمادگی کافی برای بازی‌های آتی در لیگ قهرمانان، باید از بازی با بولونیا روند خوبی را آغاز کنند....

سرمربی یووه اعتقاد دارد به منظور آمادگی کافی برای بازی‌های آتی در لیگ قهرمانان، باید از بازی با بولونیا روند خوبی را آغاز کنند.

یوونتوس فردا از سری مسابقات سری آ ایتالیا به مصاف بولونیایی خواهد رفت که فاصله‌ای با قعر جدول ندارد.
به گزارش مدال، ماسیمیلیانو الگری در ابتدای کنفرانس خبری بایت از دست دادن دونا ماریلا ابراز تاسف کرد و در ادامه گفت:
- "۱۲ مارچ برای ما یک چالش است. با اشتیاق و با نهایت آدرنالین برای بازی آماده خواهیم شد. غروب زیبایی خواهد بود و نهایت تلاش خود را برای رفتن به مرحله بعدی خواهیم کرد."
- "به منظور آماده شدن برای چمپیونزلیگ باید در ۳ بازی پیش رو خوب بازی کنیم که فردا یکی از آن‌هاست. بولونیا پس از تغییر سرمربی‌شان عملکرد خوبی داشتند و باید بدون اینکه اختلاف امتیاز تغییر کند به بازی مقابل ناپولی برویم."
- "در حال حاضر یک شوک بزرگی به سیستم وارد شده است و می‌خواهیم نهایت استفاده را ببریم. در بازی‌های قبلی آسان نبود و در بازی ۱۲ مارچ نیز آسان نخواهد بود. اتلتیکو تیم خیلی قوی است."
- "پیروزی سخت است هم در اروپا و هم ایتالیا. پیروزی نتیجه تلاشهای روزانه، دقت و کار حرفه‌ای است."
- "در مرحله یک هشتم هراتفاقی ممکن است رخ دهد به دلیل اینکه فقط ۸ تیم برتر به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند."
- "میرالم پیانیچ دیروز حال خوبی نداشت. پرین درون دروازه خواهد بود و درباره کیلینی اینکه بازی بدهم یا استراحت، فردا تصمیم خواهم گرفت. تیم از نظر فیزیکی خوب است."
- "رونالدو بهترین بازیکن جهان است و در رختکن آرام بود و در مادرید عملکرد خوبی داشت. فردا خواهیم دید چه کسی در خط حمله بازی خواهد کرد."
- "ما از الان نتیجه‌گیری نمی‌کنیم. فردا برای پیروزی مقابل بولونیا ظاهر می‌شویم و چند روز استراحت خواهیم داشت و به بازی با ناپولی فکر خواهیم کرد."
- "امسال اتفاقات غیر منتظره‌ای افتاد؛ مانند مصدومیت امره جان، کوادرادو، دوگلاس کوستا و خدیرا که نمی‌توانند به آن سطح آمادگی برسند."
- "یک مورد قطعی وجود دارد: برای ۱۲ مارچ آماده خواهیم بود و معتقدم که شانس خوبی برای رفتن به مرحله بعدی داریم."
- "بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برند. آنها خوب تمرین کردند. اما در فوتبال و زندگی همیشه همه چیز بر وفق مراد نیست. ما باید شکست را به یک فرصت برای خلق شگفتی تبدیل کنیم."
- "تا کنون و در طی این چند سال لحطات خوبی را تجربه کردم. وقتی این لحظات خوب را نداشته باشم آنگاه ادامه نخواهم داد."
- "باید سکوت کرده و به سختی کار کنیم. وقتی شکست می‌خوریم روزنامه‌ها و هواداران به راحتی انتقاد می‌کنند."
- "برای بردن اسکودتو باید هر روز تمرین کرد. همه بازی‌ها ۰-۰ شروع می‌شوند."