الگری: رونالدو فردا غایب خواهد بود/ به خاطر اتمام فصل سرم را تراشیدم

سرمربی یوونتوس از غیبت رونالدو مقابل سمپدوریا خبر داده است...

مکس الگری با ظاهری جدید و جالب در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش مدال، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس برای آخرین بار در نشست خبری این تیم شرکت کرد. به گزارش وب سایت یوونتوس، الگری در کنفرانس خبری پیش از دیدار با سمپدوریا در هفته پایانی سری آ گفت:

"در بازی فردا کارلو پینزولیو درون دروازه خواهد بود. کاسرس، روگانی، کیه لینی و اسپیناتزولا در خط دفاعی حضور خواهند داشت. امره جان، بنتانکور و ماتیوس پریرا در خط هافبک و دیبالا، مویزه کین و کوادرادو در خط حمله بازی خواهند کرد. شزنی از ناحیه زانو دچار مشکل شده و وضعیتش باید بررسی شود. کریستیانو رونالدو در دیدار فردا حضور نخواهد داشت زیرا باید برای بازی‌های ملی استراحت کنند و بازیکنان دیگر نیز حق بازی دارند. اگر اسپیناتزولا به خوبی ریکاوری کند، به جای پریرا بازی خواهد کرد.

فردا باید با یک بازی خوب، فصل را برابر تیمی که پیشرفت زیادی داشته است، به خوبی به پایان ببریم. باید به جامپائولو بابت ساخت چنین تیمی تبریک بگویم. تراشیدن موهای سرم؟ پس از پایان فصل، همه ما برای تفریح به کنار ساحل خواهیم رفت و به من گفته‌اند در ساحل باید به سرت کرم ضدآفتاب بزنی. از همه شما متشکرم و با شما خداحافظی می‌کنم. حالا بیایید به مناسبت پایان فصل، نوشیدنی بنوشیم!"

تگ ها


مکس الگری کریستیانو رونالدو سمپدوریا سری آ فوتبال