الگری: شاید بازی برگشت با اتلتیکو یک فاجعه باشد، نمی‌دانم!

سرمربی یوونتوس معتقد است؛ تیمش خوش شانس بوده که به زودی به مصاف اتلتیکو مادرید نخواهد رفت....

سرمربی یوونتوس معتقد است؛ تیمش خوش شانس بوده که به زودی به مصاف اتلتیکو مادرید نخواهد رفت.

یووه به سختی موفق شد در شرایطی که بازیکنان آمادگی کافی را نداشتند سه امتیاز را با تک گل دیبالا مقابل بولونیا کسب کند.
به گزارش مدال، مکس الگری پس از این دیدار در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود. وی در ابتدا گفت:
این طبیعی بود که بعد از بازی مهمی مقابل اتلتیکو در چمپیونزلیگ هنگ کرده باشیم. تا پایان بازی و سیو پرین به بولونیا شانس زیادی ندادیم.
الگری افزود: این نتیجه حیاتی بود، یعنی ما به بازی با ناپولی با حد اقل ۱۳ امتیاز بیشتر رسیدیم.
او تاکید کرد: امیدواریم که چند بازیکنمان برگردند، اما دوگلاس کوستا احتمالا تنها بازیکنی است که می تواند ریکاوری کند. خوشحالیم که بازی با ناپولی را پیش روی داریم، زیرا این یک محک جدی برای ما قبل از اتلتیکو خواهد بود.
وی درباره اینکه توصیه های تاکتیکی به کانسلو در پست بال هجومی و برناردسکی در میانه های میدان شده بود، عنوان کرد: این یک بازی بود که از ابتدا و یک بازی نیز در ۲۰ دقیقه پایانی بازی کرد. به کانسلو گفتم که به بازی ما بیشتر عرض بدهد و او آنجا فضای بیشتری برای فشار آوردن دارد و قادر به نشان دادن کاراکتر بازی خود خواهد بود.
سرمربی بیانکونری در ادامه افزود: ما می‌توانستیم در خط حمله و در بین خطوط بهتر باشیم، اما تیمی که در تورین با آن مواجه می شویم کاملا متفاوت خواهد بود. فکر می‌کنم که دفاعی‌تر نیز بشوند، بنابراین ما باید بیشتر در پاس هایمان دقت کنیم.
الگری تصریح کرد: میرآلم پیانیچ سرما خورده بود، طی یک هفته عطسه و سرفه و تب داشت. امروز قبل از ورودش از او پرسیدم که آیا او احتمالا می تواند نفس بکشد و او جوابش مثبت بود. همچنین جورجو کیه لینی بعد از آن مصدومیت یک نیمه مقابل فروزینونه بازی کرد و سپس در مادرید بازی کرد. سطح آمادگی بدنی در هفته های پیش رو ارتقا خواهد یافت.
وی گفت: گفته بودم خوش شانس بودیم که به زودی با اتلتیکو بازی نداریم زیرا می‌دانم شرایط چندی از بازیکنان خوب نیست و می توانیم آنرا بهبود ببخشیم. البته نمی دانم چه پیش می‌آید. ممکن است که بازی برگشت یک فاجعه باشد، اما من نسبت به آن شک دارم.
سرمربی یوونتوس در پایان گفت: به بازیکنانمان گفتم که نیاز داریم تا هر روز چند قطره در شیشه بریزیم تا اینکه به ۱۲ مارس و روز بازی برسیم، تا آن زمان شیشه پُر خواهد بود.