الگری: پیروزی مقابل میلان بسیار مهم بود/ مویزه کین فوق‌العاده است

الگری از نمایش تیمش مقابل میلان گفته است...

الگری از نمایش تیمش مقابل میلان گفته است

سرمربی یووه از پیروزی مقابل میلان خوشحال است.

به گزارش مدال، یوونتوس در ادامه رقابت های سری آ، در دیداری سخت، میلان را مغلوب کرد تا با کسب یک پیروزی دیگر، اسکودتو باز هم به تورین بیاید. مکس الگری پس از بازی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

"کسب پیروزی مهم بود، دیدار یوونتوس و میلان همیشه دیدار خاصی است. حالا به یک برد یا یک تساوی برای قهرمانی نیاز داریم، این نمایش پاسخ خوبی از تیم بود، به ویژه بازیکنانی که اخیراً خیلی بازی نکرده اند. نیمه اول خوب نبودیم، خیلی سر در گم بودیم و هرج و مرج در تیم زیاد بود، اما نیمه دوم، سازمان یافته تر بودیم و با دقت تر، توپ را به گردش در آوردیم. مقابل میلان بازی می‌کردیم و نباید تمرکزمان را از دست می‌دادیم. می دانستم مقابل میلان مشکلاتی خواهیم داشت، اولین بار بود که از ساندرو به عنوان مدافع مرکزی استفاده می کردم، دی شیلیو و اسپیناتزولا وینگرهای ما بودند و برناردسکی هم به عنوان هافبک بازی می کرد. امره جان هم که به دلیل مصدومیت از دست دادیم و مجبور شدیم دوباره تغییراتی در ترکیب داشته باشیم."

الگری ادامه داد:

"همیشه می‌گویم که بازیکنان باید در بهترین پستی که بازی می کنند، حضور داشته باشند، اما وقتی با 18 امتیاز اختلاف در صدرجدول حضور دارید، باید تغییراتی بدهید. به عنوان مثال، بلیز ماتویدی دو سال است که در ترکیب ما می دود، نیاز بود که استراحت کند." 

الگری درباره عصبانیت دیبالا پس از تعویض گفت:

"طبیعی بود که دیبالا، میخواست بازی کند، همه می خواهند، اما این گل به او اعتماد به نفس داد، در باشگاه های بزرگ، طبیعی است که همه هم تیمی ها تلاش می کنند، جایگاه شما را بدزدند، پس تا ابد باید برای رسیدن به ترکیب، با یکدیگر نبرد داشته باشید. کین؟ او فوق العاده کار می کند و باید اجازه دهیم که به این روند ادامه دهد. خوشحالی بعد از گل او را دوست داشتم."