الگری: یونایتد ۸۰ دقیقه کار خاصی نمی کند و برنده میدان می شود!

سرمربی یووه از شکست تیمش به شدت ناراحت است و می گوید: یونایتد از روی ضربات آزاد ما را شکست داد ......

سرمربی یووه از شکست تیمش به شدت ناراحت است و می گوید: یونایتد از روی ضربات آزاد ما را شکست داد.
به گزارش خبرنگار مدال، الگری که تیمش بازنده دیدار مقابل یونایتد بود اما همچنان در صدر جدول گروه قرار دارد، درباره این دیدار می گوید:

- شکست ناامید کننده‌ای بود چون تیم ما خوب بازی کرد. ‌ما باید بر روی ضربات نهایی بهتر کار کنیم زیرا تا به حال هیچ بازی را که کنترل آن در دست ما بوده است را واگذار نکرده‌ایم. ما باید دقت بیشتری در زدن ضربات آخر می کردیم.

- ما می‌دانستیم با وجود مروان فلینی نباید اجازه ضربات آزاد را به تیم حریف بدهیم اما این فصل ضربات آزاد زیادی به حریف داده‌ایم و نتیجه آن شکست ما بود،

- تنها روشی که منچستر به گل می‌رسید از طریق این ضربات بود که ما این شانس را به آنها دادیم. باید بیشتر دقت می کردیم.

- در هر حال ما در صدر گروه قرار داریم. یک پیروزی و یک شکست در مقابل منچستریونایتد بدست آمد و این فوتبال است و هر دو اتفاق می افتد.

- من فکر می‌کنم این در ادامه بازی ها به کمک ما خواهد آمد تا یاد بگیریم در این موقعیت‌ها به خواب نرویم ما راه درازی در پیش داریم. من بازی منچستر یونایتد را مانند بازی‌هایی که در لیگ‌برتر انجام می‌دهد دیدم. آنها ۸۰ دقیقه کار خاصی انجام نمی‌دهند و در شرایط مشابه پیروز می‌شوند.

- ما این شانس را داشتیم که به مرحله بعد صعود کنیم. من از عملکرد تیم راضی هستم اما عملکرد بدون نتیجه ارزش چندانی ندارد. حتما از این شکست درس هایی می گیریم.

- گل رونالدو خارق العاده بود اما ما شانس‌های بیشتری هم داشتیم که استفاده نکردیم. اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم تنها در نیمه اول ۳ یا ۴ گل باید به ثمر می‌رساندیم و همه چیز متفاوت می شد.

- بازی فوتبال برد و باخت دارد و خبر خوب برای ما این است که کم اهمیت‌ترین بازی را واگذار کردیم. ما همچنان صدرنشینیم.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال