الگری یووه را ترک می‌کند/ میلان مشتری مویس کین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان.

به گزارش مدال، گزیده‌ای از اهم خبرهای فوتبال اروپا را در بسته خبری عصرگاهی می‌خوانید:
- کریس اسمالینگ و کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت، دیشب در اولدترافورد حضور داشتند.
- به گزارش اسپورت: لیل مجبوره نیکولاس پپه را بفروشد. بازیکن طرفداران زیادی در اروپا دارد و یکی از آنها بارسا است.
- دپای (لیون): "لیون باشگاه بزرگی است ولی جزو 5 تیم برتر اروپا نیست می‌خواهم به باشگاه های بزرگی مثل بارسا یا رئال، چلسی یا بایرن بروم. "
- شوستر (سرمربی سابق رئال): "وقتی بیل، آسنسیو و والورده را برای گرم کردن می فرستی باید اول از همه بیل را وارد زمین کنی. وقتی دیگری را وارد می کنی، بیل ویران می شود. این اتفاق دقیقا رخ داد."
- کاسیا: "صعود با لیدز مهمتر از قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال مادرید است! این هدفی است که همه ما داریم. می خواهیم لیدز را به جایی که به آن تعلق دارد برگردانیم."
 

الگری یووه را ترک می‌کند/ میلان مشتری مویس کین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- مدیاست: آلگری تصمیم گرفته تا یوونتوس را در پایان فصل ترک کند. او حتی گفته است که در فصل آینده به یکی از تیم های انگلیسی می رود.
- اشاره آلگری به بازی بعدی یوونتوس در لیگ مقابل ناپولی؛ آماده این بازی حساس هستیم و ترسی از ناپولی ندارم. این دیدار تقابل بین تیم نخست و دوم است و بازی بسیار خوبی برای ما قبل از دیدار برگشت برابر اتلتیکو مادرید است.
- آ.اس: یوونتوس برای خرید مارسلو باید ۷۰ میلیون یورو هزینه کند!
- پس از پپه رينا، آليسون بكر به دومين دروازه بان تاريخ ليورپول تبديل شد كه توانست +١٥ كلين شيت براي ليورپول در يك فصل ليگ جزيره انجام دهد.
- به گزارش توتو اسپورت، پس از اینکه بیگلیا مصدومیت طولانی مدت را سپری کرد، می‌تواند جایگزینی برای باکایوکو باشد، اما با ویژگی‌های متفاوت نسبت به هافبک فرانسوی بازگشت بیگلیا حق انتخاب بیشتری به گتوزو می‌دهد.
 

الگری یووه را ترک می‌کند/ میلان مشتری مویس کین؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- آث میلان مشتری جدی مویس کین! به گزارش توتو، آث میلان بعد از خرید پیوتیک، حال به دنبال جذب کین می‌باشد تا خط حمله خود را با دو مهاجم فرصت طلب و جوان کامل کند.
- تله‌‌مادرید: مارسلو تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد و باشگاه قصد ندارد با قیمت کمتر از 70 میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند.
- جان‌لویجی دوناروما دروازه‌بان آینده دار میلان و آتزوری امروز ۲۰ ساله شد.
- الخاندرو هرناندز داور بازی الکلاسیکو برگشت لالیگا شد. متئو لاهوز هم داور VAR هست.
- موندو دپورتیوو: اتلتیکو مادرید هیچ نگرانی ای بابت محرومیت سیمئونه در دیدار برگشت با یوونتوس بخاطر حرکتی که پس از گل اول تیمش داشت ندارد و چولو می تواند تیمش را در تورین همراهی کند.
- اوله‌گونار سولسشر بازیکن سابق و سرمربی کنونی منچستریونایتد امروز ۴۶ ساله شد.