الگری: یووه مکانی ایده‌آل برای پیشرفت/ کاسرس؛ انتخاب قوی

مکس الگری از کاسرس به عنوان یک انتخاب خوب و قوی در تیمش یاد می‌کند....
مکس الگری از کاسرس به عنوان یک انتخاب خوب و قوی در تیمش یاد می‌کند.

سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل لاتزیو، در شرایطی که مارتین کاسرس را در جمع شاگردان خود می‌بینید، به تمجید از وی پرداخته است.
به گزارش خبرنگار مدال، الگری معتقد است که کاسرس یک راه حل برای تیمش نیست اما یک انتخاب قوی است و از آنجائیکه بن عطیه درخواست ترک باشگاه را داده است این بازیکن می‌تواند با توجه به آشنایی محیط بازی در یوونتوس، انتخاب خوبی برای آن‌ها باشد.
الگری در ادامه گفت: من کاسرس را می‌شناسم و ارزش زیادی برای یوونتوس داشت. او بازیکنی است که آماده پیوستن به اینجاست و این در حالی است که دیگران برای آشنایی با محیط به زمان نیاز دارند اما او کاملا با شرایط و جو آشنایی دارد.
سرمربی بیانکونری تاکید کرد: بازی لاتزیو- یووه سخت است. آن‌ها می‌خواهند یک تیم بزرگ را برای اولین بار در این فصل شکست دهند و با تمام قدرت ظاهر خواهند شد. لاتزیو یک تیم فیزیکی و تکنیکی است. در خانه آن‌ها شوت به دروازه‌های زیادی دارند. تنها شک من برای بازی فردا بازی کردن با ۲ یا ۳ هافبک است. البته کانسلو برای بازی با لاتزیو در دسترس است.
وی تصریح کرد: کاسرس می‌تواند بعنوان هافبک وسط و شاید در صورتی که خود را بهتر نشان دهد دفاع وسط بازی کند. او یک بازیکن مثبت است و این امر مهم باعث خوشحالی من است، می‌توانم او را در پست‌های مختلف به خدمت بگیرم.
الگری درخصوص بن عطیه افزود: بن‌عطیه انتخاب خود را انجام داد و باشگاه نیز شرایط را ارزیابی کرده و درخواست وی را پذیرفت. نگه داشتن بازیکنی که میلی به ماندن ندارد، بی‌معنی است. او بازی‌های خوبی را در یوونتوس انجام داد و از او سپاسگزاریم.
سرمربی راه راه پوشان عنوان کرد: امره‌ جان نیاز دارد که بازی خود در مقابل مدافعان را بهبود ببخشد و این فقط به تمرین کردن بستگی دارد. در آن نقش، بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته است و پاس‌ها با تمرکز بهتری انجام می‌شود.
او در ادامه گفت: به زودی مشخص خواهد شد که روگانی به عنوان بازیکن چقدر پیشرفت داشته است. ما این را قبلا هم دیده‌ایم. در ابتدای نیم فصل اول بازی‌های زیادی به او نمی‌رسید اما اکنون شانس بیشتری برای بازی دارد و فرصت خوبی است که خود را نشان دهد و توانایی‌های خود را به اثبات برساند.
الگری می‌گوید: کین باید در یوونتوس بماند زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که باید یاد بگیرد. یووه مکان آیده‌آلی برای پیشرفت است و او این فرصت را دارد که به خوبی بیاموزد.