الیاسی:چشم‌انداز تراکتورسازی قهرمانی است/به پرسپولیس فکر نمی‌کنیم

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی می‌گوید این تیم فعلا به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کند....

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی می‌گوید این تیم فعلا به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کند.

به گزارش مدال،عباس الیاسی درباره برد تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان و باقی ماندن این تیم در کورس قهرمانی گفت: این بردها نتیجه این است که با برنامه جلو آمدیم. تا تیم جا بیافتد و نفرات جدید هماهنگ شوند یک مقدار زمان برد ولی الان همه چیز فراهم است.

وی درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی تاکید کرد: طبیعی است که هر تیمی دوست دارد قهرمان شود. ۶ فینال پیش رو داریم و اهمیت هیچ مسابقه‌ای با دیگر مسابقات فرقی ندارد.

رئیس هیأت مدیره تراکتورسازی ادامه داد: علاوه بر تیم ما، پرسپولیس، سپاهان،استقلال و حتی پدیده هم شانس قهرمانی دارند. هدف ما این بود تا تیمی داشته باشیم که فرایند رو به رشدی داشته باشد و طرفداران از تماشای مسابقاتش لذت ببرند.

الیاسی که در نبود مدیرعامل کارهای مدیریتی تراکتورسازی را پیش می‌برد، درباره اینکه دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم تماشایی خواهد بود، گفت: همانطور که گفتم ما ۶ فینال داریم. الان به بازی با سپیدرود فکر می‌کنیم. تا دیدار با پرسپولیس زمان زیادی باقی مانده است. گام به گام جلو می‌رویم و حرفه ای فکر می‌کنیم. ذهن ما فعلاً درگیر ۵ بازی دیگر نیست. در این موفقیت هم تمام عوامل تیم و باشگاه نقش دارند که باید از همه آنها تشکر کنم.

وی تاکید کرد: چشم انداز تراکتورسازی قهرمانی است و دوست داریم این اتفاق هم رخ بدهد.

رئیس هیأت مدیره تراکتورسازی در پایان در خصوص وضعیت «کوین کنستانت» که از این تیم جدا شد و احتمال بازگشت وی، گفت: این بازیکن دور درمانی خودش را طی می‌کند.