الیسون: نویر برای من یک الگو و مرجع بوده است

در آستانه دیدار لیورپول و بایرن، سنگربان لک‌لک‌ها از همتای خود تمجید کرد...

در آستانه دیدار لیورپول و بایرن، سنگربان لک‌لک‌ها از همتای خود تمجید کرد

دروازه بان برزیلی لیورپول، در نشست خبری پیش از دیدار با بایرن مونیخ شرکت کرد.
به گزارش مدال، با توجه به تساوی بدون گل در بازی رفت، لیورپول کار دشواری برای غلبه بر بایرن مونیخ و صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان دارد. الیسون بکر در مورد این بازی به خبرنگاران گفت:

دیدار برابر لیورپول: "چیزی تغییر نکرده و ما همچنان برای قهرمانی در لیگ برتر مبارزه می کنیم و هدف ما هم قهرمانی در لیگ قهرمانان و هم لیگ برتر خواهد بود. مرسی سایدی ها سالهاست قهرمان لیگ برتر نشده اند و ما به دنبال فتح این رقابت ها هستیم اما نمی خواهیم از لیگ قهرمانان نیز حذف شویم.

من به سختی در تمرینات تلاش می کنم و من بخشی از یک باشگاه بزرگ با اهداف و برنامه های مهم هستم و باید به شدت مراقب مسئولیت خود باشم و در این صورت می توانم به بهترین دروازه بان جهان تبدیل شوم."

رویارویی با مانوئل نویر: "من نمی توانم خودم را با نویر مقایسه کنم. او طی 10 سال گذشته یکی از بهترین دروازه بان های جهان بوده اما من تازه کار خود را شروع کرده ام. نویر برای من در امر دروازه بانی یک الگو و مرجع بوده و انسانی خوب نیز به شمار می آید که بازی کردن برابر او برای من یک رویا بوده است."

رویارویی با لواندوفسکی: "او یک بازیکن بزرگ است که من علاقه زیادی به سبک بازی وی دارم و ما باید تلاش کنیم او و دیگر ستاره های بایرن را متوقف کنیم."