ال‌پوزو اسپانیا به دنبال طیبی

مدیر باشگاه غیرت قزاقستان به سایت آبولا خبر داده فوتسالیست ایرانی این تیم مورد توجه یک باشگاه اسپانیایی و دو تیم پرتغالی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین طیبی که پس از چهار سال حضور در غیرت قزاقستان برای تمدید قرارداد با این باشگاه به توافق نرسید، در آستانه انتخاب یکی از تیم‌های پرتغالی اسپورتینگ لیسبون یا بنفیکا قرار دارد، اما ممکن است ارائه پیشنهاد اسپانیایی، او را به سمت دیگری ببرد.

این فوتسالیست ایرانی که علاقه بیشتری به حضور در یکی از تیم‌های بنفیکا به‌عنوان قهرمان پرتغال و اسپورتینگ لیسبون، قهرمان اروپا نشان داده، مذاکراتی را هم با باشگاه ال پوزو داشته و بعید نیست با قبول این پیشنهاد، راهی اسپانیا و تیم چهارم جدول لیگا ناسیونال شود.

اورازبکوف، مدیر باشگاه غیرت قزاقستان در گفت‌وگو با آبولا پرتغال با تایید این خبر می‌گوید: «ما می‌دانیم که طیبی پیشنهادهایی از بنفیکا، اسپورتینگ لیسبون و ال پوزو مورسیا دارد ولی ما با وجود از دست دادن او، سعی داریم تا فرناندینیو که بهترین گلزن لیگ برتر پرتغال است را به خدمت بگیریم و مذاکرات جدی با او داشتیم.»

طیبی که بعد از شیوع ویروس کرونا به ایران نیامده، احتمالا تیم جدید خود را در هفته آینده  و از بین باشگاه‌های بنفیکا، اسپورتینگ لیسبون و ال پوزو اسپانیا مشخص می‌کند که شانس یکی از دو تیم پرتغالی برای جذب او بیشتر است.

بیشتر بخوانید:
توکلیان: یزدانی برای بازگشت باید بیشتر فکر کند
اوجاقی: لیگ باید با ایمنی بالا انجام شود

تگ ها


تیم ملی فوتسال حسین طیبی فوتسال منهای فوتبال