ال‌کلاسیکوی اکتبر؛ پیش‌درآمد نبردهای آینده

بارسلونا و رئال مادرید شنبه آینده در اولین ال‌کلاسیکوی فصل جدید در حالی به مصاف هم می روند که این دیدار شاهد حضور چند جوان آینده‌دار در ترکیب هر دو تیم خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و رئال مادرید تنها تیم‌هایی متشکل از ابرستاره‌های جهانی نیستند بلکه در هر دو تیم شاهد حضور استعدادهای جوان و جویای نامی هستیم که با درخششهای اخیر خود توجه دنیای فوتبال را جلب کرده اند. چه کسی هت‌تریک لیونل مسی ۱۹ساله در ال کلاسیکوی سال ۲۰۰۷ یا شکسته شدن رکورد او به عنوان جوان‌ترین گلزن ال‌کلاسیکو توسط وینیسیوس جونیور در سال جاری میلادی را فراموش می‌کند؟

با توجه به اینکه در حال حاضر هم هر دو تیم چندین ستاره آینده دار که سن شان کمتر از ۲۱ سال است را در ترکیب خود دارند آینده ال کلاسیکو روشن به نظر می‌رسد. آینده‌ای که پیش‌درآمد آن را می توان از هم اکنون دید.

درخشان‌ترین ستاره بارسلونا آنسو فاتی ۱۷ساله است. جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه در لالیگا و جوان‌ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان. فاتی در حال حاضر بازیکن فیکس تیم ملی اسپانیا است و جوان‌ترین گلزن تاریخ لاروخا هم به حساب می‌آید. فاتی در اولین بازی فیکس خود در تیم ملی کشورش موفق به گلزنی شده. فاتی با وجود سن کمش تا همینجا موفق شده در دوران سرمربی جدید بارسا رونالد کومان به بازیکنی فیکس تبدیل شود و انتظار می‌رود در آینده به مهاجمی در کلاس جهانی و یکی از ستاره‌های بزرگ لالیگا تبدیل شود.

بارسلونا در کنار آنسو فاتی می‌تواند روی پدیده‌های جوان دیگری مثل سرجینیو دست ۱۹ساله، پدری ۱۷ساله و ترینکائوی ۲۰ساله حساب کند که همه از ستاره‌های آینده دار باشگاه به حساب می آیند.

رئال مادرید هم چندین ستاره جوان هیجان انگیز در ترکیب خود دارد. مارتین اودگارد ۲۱ساله آینده دار ترین ستاره خلاق رئال به حساب می‌آید که از او انتظار زیادی می‌رود. وینیسیوس جونیور ۲۰ساله و رودریگو گوئیس ۱۹ساله هم اخیراً به صورت فیکس در تیم ملی کشورشان برزیل بازی کرده اند و با وجود سن کم، در دو فصل گذشته در لالیگا درخشیده اند.

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا laliga
This Content Is Provided By Laliga In Partnership With Varzesh۳

تگ ها


رئال مادرید بارسلونا