ال‌کلاسیکو باز هم به تعویق خواهد افتاد؟

در حالی که به زمان برگزاری دیدار ال‌کلاسیکو نزدیک می‌شویم، هنوز هم احتمال تعویق دوباره این بازی وجود دارد...

به گزارش مدال، دیدار دو تیم بارسلونا و رئال مادرید که قرار بود در هفته یازدهم لالیگا برگزار شود، به دلایل امنیتی لغو به تاریخ 18 دسامبر یعنی 8 روز دیگر موکول شد. بسیاری از کسانی که با تعویق ال کلاسیکو مخالف بودند، این ادعا را مطرح می‌کردند که اگر صحبت از عدم تضمین بودن امنیت بازی باشد، در تاریخ جدید هم امکان وقوع چنین اتفاقی وجود دارد و ظاهرا گذشت زمان درستی ادعای آنها را ثابت کرده است.

به گزارش مارکا، در جریان پیروزی بارسلونا مقابل مایورکا، یک هواپیمای بی‌سرنشین بدون اینکه کنترلی روی آن باشد، وارد نیوکمپ شد. اتفاقی که یک گاف امنیتی محسوب می‌شود و نهایتا پس از مدت زمانی تقریبا طولانی توسط یکی از مسئولان ورزشگاه کشف و ضبط شد. از طرفی گروه های سیاسی و جدایی طلب کاتالونیا هم اخیرا طی فراخوان‌هایی از مردم خواسته‌اند به خصوص در روزهای منتهی به ال کلاسیکو، بار دیگر دست به تظاهرات بزنند.

مهم ترین دلیلی که باعث شده باز هم بیم لغو ال کلاسیکو برود این است که تا این لحظه هیچ یک از نیروهای امنیتی، حاضر به تضمین امنیت بازی نشده‌اند! حتی برخی از این نهادها رسما به دو باشگاه و خصوصا رئال مادرید درباره حوادث احتمالی هشدار داده‌اند. به هر روی باید منتظر ماند و دید این کلاف سردرگم بالاخره به کجا کشیده می‌شود.

اخبار مرتبط:

تاریخ جدید ال‌کلاسیکو رسمی شد

تگ ها


ال‌کلاسیکو تعویق ال‌کلاسیکو ورزشگاه نیوکمپ فوتبال جهان نشریه مارکا رئال مادرید بارسلونا بارسلونا-رئال مادرید لالیگا فوتبال