امارات – استرالیا/ پازل نیمه نهایی با کدام تیم تکمیل می‌شود؟

امارات و استرالیا در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

امارات و استرالیا در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، امارات و استرالیا در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 19:30/جمعه 5 بهمن/ورزشگاه حزاع بن زاید، العین


تیم داوری:
داور وسط: ریوجی ساتو (ژاپن)/ کمک داوران: یاسر تولفات (بحرین) و جون میهارا (ژاپن)/ داور چهارم: تورکی الخضیر (عربستان)/ VAR: دنی مکلی (هلند)، نواف شکرالله (بحرین) و سزار راموس (مکزیک)


نمای بازی:
در آخرین بازی مرحله یک چهارم نهایی، اماراتی که به سختی هر چه تمام‌تر و با پیروزی مقابل قرقیزستان در زمان‌های اضافه به این مرحله رسیده به مصاف استرالیایی خواهد رفت با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل ازبکستان به این مرحله راه یافته است. امارات و استرالیا هر دو نمایش‌های پرانتقادی در این دوره از جام ملت‌ها داشته‌اند و این در حالی بوده که امارات به عنوان میزبان و استرالیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در این دوره حضور یافته‌اند. امارات تیم سوم دوره گذشته امیدوار است تا با استفاده از امتیاز میزبانی از سد استرالیا بگذرد و به مانند 23 سال پیش که با استفاده از میزبانی به فینال رسیده بود این بار نیز چنین روندی را تجربه کند هر چند اماراتی‌ها کار دشواری مقابل تیم بین‌المللی و باتجربه استرالیا در پیش خواهند داشت. 


چهره‌های برتر:
علی مبخوت و خلفان مبارک بازیکنان کلیدی ترکیب امارات هستند و جیمی مک لارن و مارک میلیگان نقشی مشابه در ترکیب استرالیا دارند.


ترکیب احتمالی امارات:
خالد عیسی، علی حسن صالح، بندر الاحبابی، خلیفه مبارک، فارس جمعه، اسماعیل احمد، علی سالمین، اسماعیل الحمادی، خلفان مبارک، عامر عبدالرحمان و علی مبخوت


ترکیب احتمالی استرالیا:
متیو رایان، میلوس دگرنک، مارک میلیگان، عزیز بهیچ، رایان گرانت، ترنت سینسبری، جکسون اروین، ماسیمو لونگو، آور مابیل، جیمی مک لارن و کریس ایکونمیدیس


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 5 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که استرالیا در 3 بازی به برتری رسیده و 2 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.