امارات – هند/روز دشوار میزبان مقابل پدیده جام

امارات و هند در دیداری از گروه A جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، امارات و هند در دیداری از گروه A جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 19:30 / پنج‌شنبه 20 دی/ورزشگاه زاید اسپورتس، دوبی

تیم داوری:
داور وسط: سزار راموس /کمک داوران: میگل هرناندز و آلبرتو مورین (همگی از مکزیک )


نمای بازی:
پس از توقف در گام نخست، امارات میزبان برای صعود به دور حذفی، نیاز به کسب پیروزی مقابل هندی خواهد داشت که در گام نخست با 4 گل تایلند را در هم کوبیده است. امارات با وجود بهره بردن از امتیاز میزبانی، نمایش ضعیفی مقابل بحرین در بازی نخست داشت و تا یک قدمی شکست نیز پیش رفت اما در نهایت با گل احمد خلیل از روی نقطه پنالتی در دقیقه 88 بازی با تساوی کشاند تا امارات با حداقل امتیاز از بازی نخست خارج شود. در سوی مقابل هند، پدیده این دوره از جام ملت‌ها، قرار دارد. تیمی که طی سال‌های اخیر روندی صعودی را طی کرده و حال به دنبال افتخار آفرینی در قاره کهن و حضور در مرحله حذفی این رقابت‌ها خواهد بود. کسب حتی یک تساوی از این بازی نیز برای هند نتیجه خوبی محسوب می‌شود و امارات قطعا کار دشواری برای پیروزی مقابل این تیم سخت‌کوش  سریع در پیش خواهد داشت.


چهره‌های برتر:
علی مبخوت و احمد خلیل دو چهره کلیدی ترکیب امارات هستند و سونیل چتری و رولین بورگس دو بازیکن کلیدی هندی‌ها محسوب می‌شوند.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 11 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم امارات 8 پیروزی بوده و هند در 2 بازی به برتری رسیده و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

تگ ها


امارات هند فوتبال