امامعلی: آماده شروع مجدد لیگ هستیم

مهاجم جوان تیم فوتبال پیکان با تاکید بر اینکه فوتبال جزء لاینفک زندگی بسیاری از مردم می‌باشد، ابراز امیدواری کرد با عادی شدن شرایط مسابقات فوتبال به زودی آغاز شود....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، فراز امامعلی درباره وضعیت آمادگی خود گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و تعطیلی تمرینات گروهی برای جلوگیری از افت فیزیکی تمرینات ویژه ای را روزانه تحت نظر مربی بدنساز تیم به صورت آنلاین انجام میدهم تا بتوانم در شروع احتمالی لیگ بدن خود را نزدیک به شرایط مسابقه نگه دارم.

وی در خصوص  شروع  و یا تعطیلی لیگ عنوان کرد: ما آمادگی لازم جهت انجام ادامه لیگ را داریم و اینطور نیست که بخاطر شرایطمان در جدول هراسی از انجام دوباره بازیها داشته باشیم البته که اگر حکمی از سوی فیفا یا مراجع داخلی فوتبال در خصوص تعطیلی دائم لیگ ابلاغ شود به آن احترام خواهیم گذاشت اما در آن صورت می بایست اقدامات لازم جهت متضرر نشدن تمامی تیمها صورت گیرد.

امامعلی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان یک ورزشکار حرفه ای اقداماتی برای کمک به این شرایط که برخی از کسب و کارها را تحت شعاع قرار داده انجام داده است افزود: اینطور نیست که در مصاحبه بخواهم این موضوع را عنوان کنم اما چون اشاره کردید میگویم که بله بنده به همراه پدرم کمک هایی را به افراد نیازمندی که میشناختم و میدانستم که بخاطر شیوع بیماری اموراتشان نمی گذرد انجام دادم امیدوارم که زودتر این بیماری دست از سر مردم همه دنیا بردارد تا بتوانیم مانند قبل در کنار یکدیگر از زندگی لذت ببریم.

مهاجم جوان و آینده دار پیکان در مورد کادر فنی جدید پیکان و رابطه اش با آنها توضیح داد: خدا رو شکر رابطه خوبی با اقای ویسی و کادر ایشان دارم هرچند که خود آقا عبدالله سعی میکند که با بازیکنان تیم رفیق باشد با آمدن ایشان روح تازه ای به تیم تزریق شده امیدوارم که بتوانیم با تلاش مجموعه تیم ،پیکان را در پایان لیگ به جایگاهی که در خور این باشگاه ریشه دار است برسانیم.

فراز امامعلی در خصوص تحولات مدیریتی با شگاه گفت: آقای گرشاسبی از مدیران با سابقه در ورزش و به خصوص فوتبال هستند که سابقه مدیریت در تیمهای بزرگی چون پرسپولیس را داشتند و بالطبع حضور ایشان بعنوان مدیر عامل برگ برنده ای برای تمام مجموعه پیکان میباشد. حمایت های ایشان از تیم به بازیکنان انگیزه می دهد و تلاش آنها را برای رسیدن به پیروزی را افزایش داده است .

امامعلی در پایان صحبت هایش افزود: فوتبال جز لاینفک زندگی  بسیاری از مردم میباشد و دل همه برای شروع دوباره مسابقات فوتبال تنگ شده است. امیدوارم هرچه زودتر شرایط عادی شود تا شاهد دوباره حضور مردم در استادیوم ها ولذت بردن از فوتبال باشیم.

بیشتر بخوانید:
آنتونی استوکس با وثیقه آزاد شد
ایران میزبان جام ملت های آسیا نمی‌شود
صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو 

تگ ها


فراز امامعلی فوتبال ایران پیکان پیکان تهران فوتبال