امامی: برگزاری مسابقات جهانی کشتی مشخص نیست

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: تا این لحظه هیچ برنامه‌ای مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام نشده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه برخی از رسانه ها از روز گذشته به نقل از فدراسیون کشتی صربستان خبری مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی کشتی بزرگسالان در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ را منتشر کردند، سخنگوی فدراسیون کشتی از این موضوع ابراز بی اطلاعی می کند.


ابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی در این باره به "ورزش سه" گفت: طبق آخرین نامه ای که اتحادیه جهانی برای ما ارسال کرده، قرار است در نیمه دوم مردادماه درباره برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ تصمیم گیری شود. اینکه می‌گویند میزبانی به صربستان رسیده، منطقی نیست چون اول باید برگزاری یک مسابقه تایید شود و بعد میزبان آن تعیین شود.


وی افزود: تصور من این است موضوعی که فدراسیون صربستان مطرح کرده، به معنای درخواست این کشور و اعلام آمادگی صربستان برای برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ است. اگر اتحادیه جهانی کشتی تصمیم به برگزاری مسابقات بگیرد، شاید صربستان میزبان شود.


امامی در پایان گفت: ما نمی توانیم روی حدس و گمان شایعات تصمیم بگیریم و اظهارنظر کنیم. باید منتظر تصمیم رسمی اتحادیه جهانی در نیمه دوم مردادماه باشیم.

بیشتر بخوانید:
سیار: با شعار جوانگرایی برخی قهرمانان را نابود کردند
نحوه برگزاری پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد
یوسف‌نژاد: لژیونر که شدم فهمیدم چیزی از هندبال نمی‌دانم 

تگ ها


کشتی منهای فوتبال کشتی